מצוקת בלמים בנבחרת אנגליה

אחרי שאיבדה את הקפטן ריו פרדיננד בגלל פציעה, אנגליה תצטרך להסתדר גם ללא הבלם המחליף שלו, לזלי קינג שמושבת לפחות עד לסיום שלב הבתים המוקדם. ג'יימי קראגר יוקפץ להרכב של קאפלו

יום שני 14 יוני 2010
מערכת מונדיאל
 כמו בכל קמפיין גדול, בממלכה האנגלית מפתחים ציפיות בשמיים אבל גם הפעם, כמו בכל הקמפיינים הקודמים הדברים הולכים הפוך לנבחרת האנגלית.

במחנה האנגלי התבשרו היום שלזלי קינג, הבלם המחליף של פרדיננד בהרכב של קאפלו, שנפצע והוחלף במשחק מול האמריקאים, סיים ככל הנראה את דרכו במונדיאל הזה.

באנגליה סברו תחילה שקינג, שנפצע במפשעה במשחק מול ארה"ב, יחזור כבר במשחק הבא מול אלג'יריה, אך מסתבר שהפציעה של קינג הרבה יותר חמורה ממה שחשבו והיא תשבית אותו לפחות עד לסיום שלב הבתים.

בתקשורת האנגלית דווח היום שקינג "סובל מכאבים חזקים ונזק בשריר, שמצריך שלושה שבועות של החלמה לפחות". בנבחרת האנגלית מסרבים לאשר את הידיעה, אך כבר מתחילים להשלים עם מכה נוספת לנבחרת.

כזכור, אנגליה איבדה עוד לפני תחילת המונדיאל את הבלם והקפטן שלה ריו פרדיננד, שנפצע בבירכו עוד במחנה האימונים והושבת. ג'יימי קראגר, בלמה של ליברפול צפוי לפתוח מול אלג'יריה, כשהבלם המחליף היחיד שנותר בסגל הוא מאתיו אפסון מווסטהאם.

אחרי התיקו מול ארה"ב והניצחון של סלובניה במשחק השני בבית על אלג'יריה, האנגלים חייבים לנצח את אלג'יריה כדי להישאר במאבק על ההעפלה מהבית לשלב שמינית הגמר.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק