הלייקרס תתאושש מההפסד לדנבר?

המלצת WINNER NBA: אחרי הערב האיום של בראיינט וגאסול שעלה לפߙל ג'קסון בהפסד הראשון העונה, תנסה לוס אנג'לס לחזור לעניינים מול פיניקס בבית. האורחים לעומת זאת מעודדים וכרים שהפסידו 7 משחקים רצופים בסטמפל סנטר

יום ראשון 14 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 בלוס אנג'ילס לייקרס עדיין מנסים להבין מה לא דפק ברבע האחרון בהפסד ביום רביעי לדנבר. ריצה של 0:16 למארחים בעיצומו של הרבע הרביעי עלתה ללוס אנג'לס בהפסד ראשון אחרי 9 משחקים, 

פיל ג'קסון אומר כי קבוצתו כבר הפיקה לקחים מהאירוע: "קשה לי להאמין שנחזור על רבע רביעי כל כך מזעזע. אנחנו פשוט לא יכולים לחזור על תצוגה כזו", אמר המאמן. ואכן, תנו לקובי בראיינט ופאו גאסול עוד אלף ערבים והם לא רושמים שורה סטטיסטית כה דלה. השניים קלעו ӑיחד 51 נק', אחרי שזרקו ביחד לסל 49 ניסיונות. ואם זה לא מספיק אז לאמאר אודום סיים את המשחק עם 3 נק' בלבד, כשהממוצע שלו עומד על 15.8 למשחק.

בפיניקס לעומת זאת זוכרים שהם הפסידו בכל שבעת המשחקים האחרונים בסטמפל סנטר. אלא שהקבוצה מגיעה אחרי הניצחוӟ המשכנע 83:107 על סקרמנטו כשכוכבם סטיב נאש זורח עם 28 נק', 14 אס' ו-7 ריב', כמה שעות אחרי הולדת בנו.
 
"הלילה זה כבר יהיה הרבה יותר קשה", אמר נאש. "אנחנו יוצאים לחמישה משחקי חוץ רצופים, כשהקשה שבהם יהיה הלילה̮ ננסה לעבור אותו בשלום", סיכם.

משחק מספר 62: לוס אנג'לס לייקרס- פיניקס סאנס 10+. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8