זו רק הכנה למשחק הבא

המאמן היפני כבר מכין את הנבחרת שלו להמשך ההתמודדות בקרב, ככל הנראה, על המקום השני בבית. הונדה, כובש שער הניצחון, אמר אחרי המשחק: "הכח שלנו הוא באמונה ובקבוצתיות"

יום שני 14 יוני 2010
מערכת מונדיאל

נבחרת האריות של קמרון ציפתה לפתיחה הרבה יותר טובה, אבל היא נעצרה על-ידי הונדה ונבחרת יפן עם הפסד כואב במיוחד, 0:1.

הנבחרת הקמרונית נראתה סתמית והייתה רחוקה מלהציג את היכולת שאנו מכירים ממנה, כשגם סמואל אטו היה נראה כמו עוד שחקן מבין ה-22 שעל הדשא ולא כאלוף אירופה טרי. דווקא הנבחרת היפנית, למרות שלא הבריקה אף היא, ידעה לנצל טעות בהגנת קמרון ולשמור על התוצאה עד לסיום.

פול לה גואן, המאמן של נבחרת קמרון, אמר לאחר ההפסד במשחק הפתיחה: "ערב מאכזב מאוד עבורינו, גם התוצאה וגם היכולת שהצגנו. עכשיו אנחנו חייבים לנצח את דנמרק במשחק הבא".

בצד היפני חגגו, אבל חזרו מהר מאוד לקרקע והחלו בהכנות לקראת המשחק הבא: "קמרון נבחרת מאוד טכנית ובאותה מידה גם אגרסיבית ופיזית. היו לנו דקות שמאוד התקשנו אבל השכלנו לכבוש. נצטרך להיות אגרסיבים יותר להבא. המשחק היום היה הכנה טובה להמשך" אמר המאמן של היפנים, טאקשי אוקאדה.

כובש שער הניצחון, שחקנה של צסק"א מוסקבה, הונדה, אמר בסיום: "לא שיחקנו טוב במשחקי ההכנה אבל הכח שלנו הוא בקבוצתיות ובאמונה שלנו בעצמנו. היה לנו קצת מזל אבל עמדנו טוב בהגנה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק