0

הוועד האולימפי: פגישה דחופה עם לבנת

נציגי איגודי הספורט בהנהלת הוועד האולימפי התריעו היום בישיבת הנהלת הוועד האולימפי , על כך שמהלכים הננקטים במינהל הספורט עלולים להביא לעימות גדול עם משרד הספורט. לפיכך תיערך בקרוב פגישה דחופה עם שר۪ הספורט

יום ראשון 14 נובמבר 2010

 הנהלת הוועד האולימפי בישראל תיפנה בימים הקרובים לשרת ۔ספורט ח"כ לימור לבנת בבקשה לפגישה דחופה כדי לנסות לבלום מהלכים של קביעת תקנות וחוקים חדשים במערכת הספורט, על מנת למנוע משבר בין ארגוני הספורט ומינהל הספורט.

נציגי איגודי הספורט בהנהלת הוועד האולימפי התריעו  היום בישיבת הנהלת הוועד האולימӤי , על כך שמהלכים הננקטים במינהל הספורט עלולים להביא לעימות גדול עם משרד הספורט.

אלכס גלעדי חבר הנהלת הוועד האולימפי הבינלאומי שהשתתף בדיון ציין כי פעולות אלה של מינהל הספורט , עלולות לדרדר את משרד הספורט והספורט בישראל למשבר גדול שתוצאותיו עלולותȠלסכן את מעמדו של הספורט הישראלי בזירה הבינלאומית, .

הנהלת הוועד האולימפי קיבלה את הצעתו של היו"ר צבי ורשביאק להקים ועדה מיוחדת
שתיפגש עם השרה לבנת ותציג בפניה את הסכנות הצפויות במידה ולא יווצר מצב של שיתוף פעולה בין משרד הספורט והוועד ۔אולימפי, ועל מנת לנסות למנוע את המשבר.

חברי הוועדה שנבחרו הם:  יו"ר הוועד האולימפי בישראל צבי ורשביאק, יו"ר הנהלת ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון, יו"ר הנהלת איגוד הכדורסל שי שני, מזכיר הכבוד  של הוועד האולימפי איתן רוב, גזבר הכבוד אריה זייף, יו"ר ועדת הכספים שמואל אולפינר, ,יורם אורנשטיין, ומנכ"ל הוועד האולימפי אפרים זינגר , וזו מיועדת להיפגש להיפגש  עם שרת הספורט

תגובות

טלספורט בפייסבוק