טל בורשטיין סיכם במכבי תא

הגארד הישראלי, ששיחק בעונה החולפת בספרד, סיכם לשלוש שנים במכבי ת"א ויהפוך לשחקן הרכש הראשון של דייויד בלאט. בורשטיין: "אני שמח מאוד וגאה לחזור הביתה". שאראס לא בתוכניות של דייויד בלאט

יום שלישי 15 יוני 2010
שלמה חסיד

כשדייויד בלאט התמנה למאמנה החדש של מכבי ת"א במקומו של פיני גרשון, הוא הצהיר שהמטרה הראשונה שלו תהיה להגדיל את מכסת הישראלים בקבוצה כדי לקרב אותה לאוהדים.

היום (שלישי) סיכם טל בורשטיין במכבי ת"א ויהיה שחקן הרכש הראשון בעידן בלאט. בורשטיין, שעזב בעונה החולפת את מכבי ת"א לטובת פואנלברדה הספרדית, החל את העונה בספרד בצורה חלשה, אך השתפר לקראת החלק האחרון ועושה רושם שהוא חזר לעצמו והתאושש לחלוטין מהפציעות הקשות שעבר בבירכו.

בורשטיין, צפוי לתפוס את מקומו של אלן אנדרסון בעמדה מספר 2 במכבי ת"א ולהוסיף מהניסיון שלו לקבוצה שעברה עונה די טראומטית. 

טל בורשטיין אמר לאחר החתימה: "אני שמח מאוד וגאה לחזור הביתה. יהיה תענוג לשתף שוב פעולה עם דריק ודייויד, אני סומך על בלאט שירכיב קבוצה נהדרת, מאוזנת וחכמה כמו שהוא יודע. היתה לי שנה מרתקת בספרד, אבל אין כמו לחזור לישראל, למכבי ולהיכל נוקיה. אני מקווה להשלים כאן את הקריירה"
 
גם מאמן מכבי תל אביב, דייויד בלאט התייחס לחיזוק המרנין: "אני שמח מאוד, זה אחד הדברים הראשונים שהיה לי חשוב לעשות עם שובי למועדון. את טל אני מאוד אוהב באופן אישי והוא שחקן ודמות מאוד חשובה למכבי ת"א. זו רק ההתחלה בהחזרת הצביון הישראלי לקבוצה".


במכבי ימשיכו בחיפושים אחרי שחקנים ישראלים, כשגם יותם הלפרין ששוחרר מאולימפיאקוס, מועמד לחזור להיכל נוקיה. מי שבטוח לא יחזור למכבי בעונה הבאה, הוא שאראס, שלמרות הספקולציות שקושרות אותו עם חזרה אפשרית למכבי, דייויד בלאט הודיע כי הוא אינו מעוניין בו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק