0

המשחק מול איסלנד חשוב לגיבוש

מאור בוזגלו חזר לסגל נבחרת ישראל לקראת משחק הידידות ביום רביעי מול איסלנד: "כיף אדיר לשוב לנבחרת. הרבה שחקנים שנפצעו כמוני לא עברו אותה". ביבראס נאתכו הוסיף: "אם יבוא קהל זה יהיה משמעותי"

יום שני 15 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

נבחרת ישߨאל התכנסה הערב (שני) לראשונה לקראת משחק הידידות ביום רביעי באצטדיון בלומפילד (19:30) מול נבחרת איסלנד. כידוע, כרטיסים למשחק עדיין נמכרים במשרד הכרטיסים "לאן" ובקופות האצטדיון ביפו במחיר של עשרה שקלים בלבד.

האימון הראשון לקראת המשחק ߠערך הערב במגרש האימונים ברמת גן ונטלו בו חלק בין היתר מאור בוזגלו ויובל שפונגין שזכו לזימונים מחודשים, כמו גם שחקנים דוגמאת אוראל דגני להם זה זימון בכורה. דודו ביטון יצטרף לסגל הנבחרת מחר בעקבות משחק קבוצתו הערב מול בני סכנין, כמו גם הליגיונרים אלמוג כהן ודודו אוואט.

לפני האימון שוחחו עם התקשורת מאור בוזגלו וביבראס נאתכו. תחילה אמר קשרה של מכבי תל-אביב: "החזרה לנבחרת כרוכה בהרבה מאוד עבודה קשה. אני מכיר שחקנים שעברו את אותה הפציעה כמו שלי ולא הצליחו לחזור באותה הצורהȮ כיף אדיר להיות שוב בנבחרת".

בהתייחסות לקראת המשחק מול איסלנד הוסיף: "המשחק הזה יכול לגבש אותנו ולשפר את התיאום בין השחקנים". ביבראס נאתכו הצטרף לדבריו: "אם יבוא קהל וימלא את אצטדיון בלומפילד זה יכול להיותĠמשחק משמעותי. כל משחק הוא חשוב כי אנחנו לא נפגשים הרבה וזה חשוב לבטחון שלנו לקראת משחקים בעתיד".

מחר (ג') תקיים הנבחרת אימון בוקר בשעה 10:00 במגרש האימונים הצמוד לאצטדיון רמת גן, ובשעה 19:00 תקיים אימון נוסף באצטדיון בלומפילד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק