משעמם לקרוא שבניטז יפוטר

ווסלי שניידר יצא להגנתו של המאמן הספרדי לאחר ההפסד מול םילאן וההידרדרות עד למקום החמישי בטבלה: "כולנו אשמים במצב. זאת אותה הקבוצה שזכה באליפות ובליגת האלופות, אנחנו נצליח גם עם בניטז"

יום שני 15 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
הדרבי המילאנזי ממשיך לעורר הדים ומסרב לרדת מהכותרות ברחבי אירופה. אחרי שמוקדם יותר היום התפנה זלאטן איۑרהימוביץ' לעקוץ את קבוצתו בשנה שעברה יממה אחרי שהכריע את הדרבי מהנקודה הלבנה, היה תורו של כוכב אינטר, ווסלי שניידר לצאת להגנת מאמנו, רפאל בניטז שהגיע לקבוצה רק בקיץ האחרון מליברפול.

הקשר ההולנדי מגן פעם אחר פעם על מאמנו וממשיך להאמין ביכӕלות של אלופת אירופה והאלופה האיטלקית: "ראינו מספיק את שמו של בניטז בכותרות העיתונים. זה משעמם ומרגיז, מדובר בשמועות חסרות בסיס.  אנחנו (השחקנים) צריכים לעצור את כל הביקורת הנוקבת הזאת, יש לנו מאמן מצוין והוא לא יילך לשום מקום".

Ȋשניידר, אחד המועמדים לתואר כדורגלן השנה באירופה הוסיף: "לכולנו יש אשמה במצב שהגענו אליו. אנחנו אוותה הקבוצה שזכתה בחודש מאי האחרון בליגת האלופות ובסרייה א'. אנחנו נצליח גם עם בניטז. כדורגלן השנה באירופה זה בונוס עבורי, אבל ארצה לזכות בתואר".
"עלינו להשתפר ולהשיג תוצאות חיוביות בליגה האיטלקית ובליגת האלופות. לאחר מכן נצא לאליפות העולם לקבוצות". לסיכום הודה ההולנדי לקהל של אינטר שיצר אווירה שלא זכורה זמן רב באצטדיון הסאן-סירו: "זה היה מדהים, בדיוק בשביל זה משחקים כדורגל.Ġראיתי המון כבוד בין מחנות האוהדים שלנו ושל מילאן ונהנתי לראות את זה. אני מאוד גאה בקהל שלנו ורוצה להודות להם".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק