שחקני חוף השנהב פחדו מאיתנו

מונדיאל 2010: כוכב פורטוגל, כריסטיאנו רונאלדו ניסה לתרץ את התיקו העלוב בפתיחת בית המוות מול ה'פילים': "היה חסר לנו בעיקר מזל". קרלו קיירוש: "חייבים לנצח את המשחק הבא". אריקסון: "הנקודה, הישג נאה"

יום שלישי 15 יוני 2010
מערכת מונדיאל
 כשפלורנטינו פרז החתים את כריסטיאנו רונאלדו בריאל מדריד בסכום אסטרונומי, הוא היה בטוח כי ההשקעה תשתלם. היום (שלישי) בפתיחת משחקי פורטוגל במונדיאל, זה לא נראה כך כאשר רונאלדו נעלם כמו נבחרתו בתיקו המשמים, המשעמם והמאכזב נגד חוף השנהב. 

כריסטיאנו רונאלדו עצמו ניסה לתרץ ואמר בסיום: "שיחקנו טוב, היה חסר לנו רק מזל כדי לנצח. שחקני חוף השנהב פחדו מאיתנו, צריכים להמשיך כפי ששיחקנו והכל פתוח עבורנו". 

המגן פאולו פריירה הוסיף: "חוף השנהב נבחרת גדולה וחזקה. התוצאה מוצדקת. אסור היה לנו להפסיד במשחק הבכורה, ננסה לנצח במשחק הבא". 

מאמן פורטוגל, קיירוש הסביר בצורה חכמה יותר: "זה ברור שרצינו לנצח, אין ספק בכך. לא היה קל מולם, הם הסתגרו היטב, היה משחק קשה, הם הסתגרו והיה לנו קשה. עכשיו אנחנו חייבים לנצח במשחק הבא". 

המאמן השוודי של חוף השנהב, סוון גוראן אריקסון אמר: "להוציא נקודה מול פורטוגל זה הישג נאה. היינו יכולים לנצח, אבל מזל גם שלא הפסדנו".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק