אדום עולה: הפועל פתחה את העונה

האלופה ומחזיקת הגביע, הפועל ת"א פתחה בהרכב חסר מאוד את עונת המשחקים 2010/11 עם התרגשות גדולה ויוסי שיבחון במדים האדומים: "מרגיש שעליתי מהנוער". גוטמן: "סהר חזק בתוכניות". באדיר: "דה סילבה יחסר לי מאוד"

יום שלישי 15 יוני 2010
שלמה חסיד

האלופה פותחת עונה: הפועל תל אביב, אלופת המדינה ומחזיקת הגביע פתחה רישמית את עונת 2010/11 במתחם חודרוב, מתקן האימונים בוולפסון. 

לא מעט שחקנים חסרו באימון הפתיחה בעקבות החופשות שלהם, איתי שכטר, גילי ורמוט, אביחי ידין, דדי בן דיין, שי אבוטבול ועומרי קנדה לא נכחו באימון אך מי שכן היו אלו יוסי שיבחון, הרכש הנוצץ החדש, ערן זהבי מהארן ללה, ואליד באדיר, דני בונדר, וורוצ'ינה, מאור עשור, גל שיש, רועי גורדנה, יהודה חוטה, פיליה אבו מנה ואף מור שושן.  הרכש החדש, כריסטיאן אלבארז, הגיע לוולפסון, אך לא התאמן.

כמובן שגם וינסנט אניימה, השוער של הפועל תל אביב לא היה באימון מפאת משימתו עם נבחרת ניגריה במונדיאל בדרום אפריקה. דגלאס דה סילבה הבלם הברזילאי לא היה בעקבות המשא ומתן עם קבוצת ליל הצרפתית. 

מאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן אמר באימון הבכורה: "הרגשה נהדרת לפתוח את העונה. הייתה לנו עונה נהדרת, היינו בשיא לפני ארבעה שבועות ואנחנו עם הפנים קדימה. יהיו כאן אחלה שחקנים, הסגל לא הושלם. אם דה סילבה לא יסגור בליל, הוא ישאר בהפועל ת"א". 

מאמן הפועל ת"א התייחס גם לשוערו הראשון, אניימה שעושה חיל במונדיאל: "דיברתי עם אניימה, אני מאחל לו בהצלחה. הוא עושה הרבה כבוד לכולנו וחם בלב". 

לגבי סוגיית הרכש והשמות שעולים התייחס מאמן האדומים: "כמובן שהייתי רוצה את בן סהר אצלנו. הוא יודע שאנחנו רוצים אותו ונקווה שהוא יהיה כאן. גם מילאן סמיליאניץ' מאספניוך על הכוונת". 

יוסי שבחון, הרכש החדש אמר: "מרגש ללבוש אדום. מרגיש כאילו עליתי מהנוער. באתי לעשות את המיטב כאן, אני עכשיו שחקן הפועל ת"א". 

וואליד באדיר, קפטן הקבוצה אמר: "לא יודעים עדיין מי יגיע עוד. יש עוד חודש, יש זמן עד ליגת האלופות ויש כמובן מחנה אימונים. דה סילבה יחסר לי המון, אני מקווה שהוא ישאר כאן".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק