כולם יהיו גאים בהפועל ירושלים

הפועל ירושלים קיימה מסיבת עיתונאים רישמית בה הוצג המאמן הטרי והחדש, עודד קטש, שחתם לשלוש שנים במלחה: "צריך אמונה, צניעות והתמדה בדרך להצלחה". דני קליין: "אנחנו מאמינים בעודד"

יום שלישי 15 יוני 2010
שלמה חסיד
ירושלים לבשה חג: עודד קטש, האלוף הטרי שקטף אליפות היסטורית עבור מועדון גליל גלבוע, הרגיש שבע מבפנים ומצא אתגר חדש, כאשר הוצג היום (שלישי) כמאמנה החדש של הפועל ירושלים.

עודד קטש נראה נרגש מאוד במסיבת העיתונאים וישב לצידו של יו"ר הפועל ירושלים, דני קליין ואמר: "אני נרגש להיות כאן, דובר על כך גם שנה שעברה, היינו מאוד קרובים. אני שמח שזה קרה השנה, הייתה מוכנות יותר גדולה למהלך הזה. המטרה היא כמובן לטווח ארוך, זה מוציא ממני את המיטב. מאוד חשוב לי להרגיש כמו בבית. היו לי חוויות מצויינת כשחקן במלחה ופחות כמאמן. תמיד כיף להגיע לשם, קהל שמבין כדורסל. קהל ייחודי בנוף הכדורסל הישראלי". 

קטש הוסיף ואמר: "מי שמתרכז בדרך ויודע להנות ולכבדה, בדרך גם מביא הישגים. צריך אמונה, שזה מה שיקרה. מאמין שנעמיד קבוצה חדשה, חזקה, שיתחברו לרוח הקבוצה, שיתחברו לקהל. קבוצה שיהיו גאים בה, קבוצה שתשתבח עם העונה".

על סוגיית החיזוקים אמר קטש: "כמובן שהייתי רוצה לראות את אלישי כדיר כאן, הוא בין 3 ארבעת השחקנים הטובים בארץ. היו לנו שנתיים טובות ביחד. נעשה את המקסימום כדי למצות את האפשרות הזאת. דרור כהן, ייתכן ויהיה העוזר כאן. הוא מאמן וחבר מאוד קרוב שלי. גדלנו ביחד מהנוער במכבי ת"א".

"תמיד טענתי כשחקן שלשחק כאן זה מדהים. גם שנשארתי הסמל של מכבי, עברתי כמה חוויות שיכלו להפוך את הקערה על פיה. כמו שזכיתי נגד מכבי בגמר גביע אירופה, והרימו אותי בשדה 3 אלף צופים של מכבי. אם באים עם אהבה, צניעות ומתחבר למקומות הנכונים, אנשים יודעים להעריך זאת".

דני קליין הוסיף ואמר: "עודד חתם בהפועל ירושלים חוזה ל-3 שנים, תוך כדי שהוא יבנה כאן משהו חדש. הפועל ירושלים מאוד מאמינה בעודד שיצעיד אותנו קדימה. הוא מאמן צעיר, שבא לכאן לאחר אליפות, שהוא מאוד מאמין כאן בקבוצה. אני מאחל לעודד בהצלחה כאן"

תמונה: באדיבות maccabifan

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק