0

מצא בית: שאראס חתם בריטאס וילנה

שארונס יאסיקביציוס, שהוליך בזמנו את מכבי ת"א לזכייה באליפות אירופה, עוזב את פנאתיינקוס לߘובת אלופת ליטא. שאראס צפוי לרשום את משחק הבכורה שלו כבר מחר במשחק היורוליג של הקבוצה מול ציבונה זאגרב

יום שלישי 16 נובמבר 2010
אסף בילגורי
 שארונס יאסיקביציוס, לדעת רבים גדול שחקני מכבי ת"א בۛל הזמנים וללא ספק אחד הרכזים הגדולים בכדורסל האירופי, חוזר לליטא. הרכז בן ה-34 חתם היום בשורות ריטאס וילנה אלופת ליטא עד תום העונה וישחק עימה ביורוליג.

שאראס, שזכה ביורוליג שלוש פעמים בקריירה שלו עם פנאתינייקוס, מכבי ת"א וברצלונה, עەזב את פנאתינייקוס היוונית אחרי שבעונה שעברה מיעט לקבל דקות משחק ואיבד מעט ממעמדו. שאראס, הוזכר בקיץ כמועמד לחזק את מכבי ת"א, אך מחירו הגבוה הרתיע את מכבי והרכז יסגור מעגל במדינה בה נולד.

שאראס, צפוי לרשום את משחק הבכורה שלו במדי ריטאס כבר ביום רביעי הקרוב כאשר הקבוצה תארח את ציבונה זאגרב למשחק במסגרת המחזור החמישי ביורוליג וינסה לסייע לה להשיג ניצחון בכורה במפעל הזה.

שאראס, חוזר לליטא אחרי קריירה מפוארת שבמהלכה שיחק במועדונים מפוארים כמו לובליאנה, ברצלונה, פנאתינייקוס, מכבי ת"א וגם תקופה קצרה בגולדן סטייט ואינדיאנה מה-NBA.

תגובות

טלספורט בפייסבוק