סטרול על סף סיכום במכבי תא

אחרי פגישה נוספת שנערכה הבוקר בין הצדדים, הפערים הצטמצמו משמעותית והבלם צפוי לחזור ולשחק במועדון בו גדל. יצחקי ערך אימון בכורה. בשבוע הבא: משחק אימון בין מכבי חיפה ומכבי תל-אביב

יום רביעי 16 יוני 2010
שלמה חסיד
מכבי ת"א ממשיכה להתחזק ועושה זאת גם בצד ההגנתי. אחרי רכישות משמעותיות מאוד בחודשים האחרונים, בין היתר שחקנים כגון רוברטו קולאוטי, ברק יצחקי ויואב זיו, כעת מכבי תל-אביב ממשיכה להתחזק ולאחר ההודעה שלשום כי הבלם ניבאלדו צפוי להגיע לישראל, גם המו"מ מול אבי סטרול התקדם משמעותית.

קבוצתם של אבי נמני ויוסי מזרחי מחזרת מזה זמן רב אחר אבי סטרול, ולאחר מספר פגישות שנערכו בשבוע האחרון נראה כי הבוקר (רביעי) הצדדים קרובים לסיכום. מכבי ת"א שיפרה את הצעתה, כשגם הבלם הסכים כעת להפחית מדרישותיו ובכך הדרך להחזרת הבלם למכבי תל-אביב, הקבוצה בה גדל, נראית סלולה מתמיד. חשוב לציין כי מכבי תל-אביב וקבוצתו הנוכחית של סטרול, לוקרן הבלגית, הגיעו להסכמה על דמי המעבר.

כעת מצפים במכבי תל-אביב גם לנחיתתו של בלם ויאדוליד בעונה האחרונה, ניבאלדו, אשר סיכם את תנאיו במועדון ויגיע לישראל עד סוף השבוע הקרוב למען התרשמות הדדית. הקשר הבוסני שמשחק בויאדוליד גם הוא, האריס מדוניאנין, נחת אתמול בישראל ויגיע היום לאימון הקבוצה.

בנוסף לרכש שעתיד להגיע, ברק יצחקי השלים אימון ראשון במכבי תל-אביב אחרי שהשלים את הבדיקות הרפואיות בהצלחה. גם איגור טומאסיץ' הגיע לקריית שלום ועד מחר יתברר האם הוא ימשיך בקבוצה עונה נספת.

משחק מעניין ייערך בכפר גלים ביום שלישי הבא, אחרי שנקבע היום כי מכבי חיפה ומכבי תל-אביב ייפגשו למשחק אימון. ייתכן וזה יהיה משחק האימון הראשון של מכבי תל-אביב לעונה זאת.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק