חוזר לישראל: בלילי חתם בבני יהודה

אחרי שבע עונות בתורכיה, פיני בלילי חוזר לשתף פעולה עם דרור קשטן וחתם על חוזה לשנתיים בשורות בני יהודה. מוקדם יותר היום חתם שלו מנשה בקבוצה לשלוש שנים. בני יהודה מתחזקת

יום רביעי 16 יוני 2010
שלמה חסיד
בצילם של משחקי המונדיאל, בבני יהודה עובדים קשה בחיזוק לקראת העונה הבאה וביצעו היום שתי רכישות משמעותיות מאוד. אחרי הצטרפותו של שלו מנשה מוקדם יותר היום, הקבוצה מצאה גם מחליף לאלירן עטר.

פיני בלילי, החלוץ ששיחק בשבע העונות האחרונות בליגה התורכית, חתם על חוזה לשנתיים בשכונה ויחזור לשחק תחת שרביטו של דרור קשטן, אחרי שזכה עימו בדאבל בעונת 99-00.

בבני יהודה חיפשו חלוץ בתקופה האחרונה אחרי מכירתו של אלירן עטר למכבי ת"א, והצליחו לשים את ידם על בלילי, שהיה מבוקש גם ע"י הפועל פ"ת אך העדיף את הקבוצה של קשטן.

מוקדם יותר - שלו מנשה מצטרף

למרות התעניינות ברומניה, שלו מנשה נשאר בישראל. הקשר המצטיין שעזב בסיום העונה את מכבי נתניה, מצטרף לקבוצתו של דרור קשטן, בני יהודה, ובכך הוא הראשון הראשון שמבצע דרור קשטן מאז מונה למאמן בסיום העונה שעברה.

שלו מנשה הגיע הבוקר (רביעי) לפגישה עם ראשי בני יהודה, מלווה בסוכנו, והגיע להסמכה מלאה עם הקבוצה על חוזה למשך שלוש השנים הבאות. הקשר כבר חתם על חוזהו ויצטרף לאימוני הקבוצה מיד עם סיום הבדיקות הרפואיות.

מנשה בן ה-28 החל את הקריירה בראשון-לציון, אחר-כך עבר למכבי פ"ת ולבסוף הגיע להפועל כפר-סבא, שם שיחק במשך 3 עונות. בשנת 2007 הצטרף שלו מנשה למשך עונה אחת למכבי הרצליה ובשנתיים האחרונות שיחק בליגת העל במכבי נתניה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק