סופית: עידן ורד עבר למכבי חיפה

מכבי חיפה סיכמה על רכישת כרטיס השחקן של עידן ורד מבית"ר ירושלים לאחר שהוסרו כל המכשולים. הקשר הצעיר יצטרף כבר מחר (שישי) לאימוני סגנית האלופה

יום חמישי 08 יולי 2010
שלמה חסיד
עידן ורד, קשרה המצטיין של בית"ר ירושלים, עובר למכבי חיפה אחרי מו"מ ארוך במיוחד. בחיפה סימנו את ורד כבר באמצע העונה שעברה ובין הצדדים הושג סיכום ביממה האחרונה, לפיו ורד יעבור לשורות סגנית האלופה תמורת מיליון דולר.

אוהדי בית"ר ירושלים ניסו בכל כוחם להשאיר את ורד בקבוצה והשחקן אף סיפר כי קיים ניסיון להשיג ספונסר שיממן את הישארותו, אולם איציק קורנפיין היה נחוש בדעתו למכור את הקשר, כמו גם מכירתו הצפויה בהמשך של טוטו תמוז, אולי גם הוא למכבי חיפה, בעקבות הקשיים הכלכליים של בית"ר.

עידן ורד נחשב לאחד הכוכבים העולים בכדורגל הישראלי ובבית"ר ירושלים בנו עליו לשנים הבאות, כשההנחה הייתה שהוא יימכר לאירופה אולם המצוקה הכספית של המועדון גרמה לכך שהקבוצה נאלצה למכור אותו כבר בקיץ הנוכחי.

בית"ר ירושלים זוכה במיליון דולר לאחר שכמעט ולא השקיעה בשחקן, שהתגלה לפני שלוש שנים על-ידי איתן מזרחי, איש מחלקת הנוער שהמליץ לקבוצה על הכוכב העולה של הכח עמידר ר"ג. בבית"ר ציינו את ההצלחה הגדולה של מזרחי. עידן ורד תרם רבות לזכייה האחרונה של בית"ר באליפות ליגת הנוער והיה מהשחקנים הבולטים בקבוצה הבוגרת בשנתיים האחרונות. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק