ספרד עדיין יכולה לזכות במונדייאל

אורי מלמיליאן בטור אישי ל-TELESPORT: "הפתעות כאלה קורות בכדורגל, וזה כל היופי במשחק הזה. מגיע לשוויץ שאפו גדול על הניצחון"

יום רביעי 16 יוני 2010
אורי מלמיליאן
 ביומיים האחרונים בכל מקום יש אנשים שמתלוננים על איכות המשחקים במונדיאל. כולם מאוכזבים, לא מבינים מה זה הרמה הנמוכה הזו, ושואלים איפה הכוכבים הגדולים של הנבחרות הגדולות, למשל ספרד שהפסידה לשוויץ 0:1 .

לפי דעתי, צריך לחכות. בסך הכל אנחנו כרגע בשלב מאוד מאוד מוקדם, זה ממש שלב החימום, ואין לי בכלל ספק שעוד נראה כדורגל טוב ומהנה בטורניר הזה, וכמה שיותר מהר. אני בניגוד לכולם לא ממהר להספיד את הנבחרות הגדולות. חכו ותראו.

 השינוי הגדול יקרה בשלב שמינית הגמר. אז אנחנו נישאר עם 16 הנבחרות הגדולות, ובלי הנבחרות החלשות שהגיעו לטורניר הזה איכשהו. אז גם הרמה תעלה, הכדורגל יהיה נעים יותר לעיין, והצופים יקבלו את מה שחיפשו.

ומי תזכה במונדיאל לבסוף? קשה מאוד לדעת. עד אתמול כולם הימרו על נבחרת ספרד, וכולנו ראינו מה קרה לה. לפי דעתי ההפסד של ספרד אומנם מפתיע מאוד, אבל דברים כאלה קורים בכדורגל, וזה מה שיפה במשחק הזה. שאפו לשוויץ על הניצחון, אבל ספרד עדיין יכולה לזכות במונדיאל הזה. ההפסד הזה אולי אפילו יעיר אותם, והם יבינו שזה לא מספיק להיות אלופי העולם בתחזיות המוקדמות, אלא שתואר כזה צריך לקחת בעבודה קשה במגרש.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק