רשמית: ג'ף פוט עוזב את מכבי תא

לאחר שגילה יכוםת חלשה באימונים וזכה רק לארבע דקות בליגה: פוט (2.11, 23), הושאל לקבוצת מיליה מהליגה השנייה ספרד

יום רביעי 17 נובמבר 2010
שלמה חסיד

זה היה צפוי, אבל רק הערב הפך לרשמי. ג'ף פוט שוחרר ממכבי תל אביב. ג'ף פוט (2.11, 23), הושאל ߔערב לקבוצת מיליה מהליגה השנייה ספרד.

 כבר בתום האימון הראשון העונה, פרסמנו  שחתם הקיץ במדי הצהובים אבל לא ישחק ӑמדי הקבוצה בעונה הקרובה הוא ג'ף פוט, שקיבל כבר אז הודעה מהקבוצה כי הוא משוחרר ויכול לחפש לעצמו קבוצה חדשה. נראה כי פוט הגיע כהשקעה לעתיד וגם כך לא היה מקבל דקות משחק העונה, אך החתמתו של ליאור אליהו, שגם כך דחקה הצידה את אלישי כדיר, גרמה לקבוצה לשחרר לעונתȠהמשחקים הקרובה את פוט.

פוט שותף מספר דקות במשחקי האימון העונה והשבוע זכה לדקות רשמיות ראשונות במשחק הליגה מול הפועל חולון. הוא לא קלע והציג יכולת חלשה במיוחד בדקות בהן שיחק.

מכבי מחויבת לשלם לפוט העונה 300 אלף דולר נטו וכך גם בעו۠ה הבאה. כשבעונה השלישית מכבי תשלם לו שכר של 400 אלף דולר. גורם במכבי אמר לאחרונה כי "מדובר בשחקן שלא מתאים לליגה שלנו. זו נפילת ענק שלנו"

בנוסף לעזיבתו של פוט, קיימה מכבי ת"א מסיבת עיתונאים לקרӐת המפגש מול פרוקום.

דייויד בלאט המאמן אמר: "לא יהיה פשוט מולם. נכון שיש להם בעיה עם ניצחונות, אבל ניצחון או משחק קל זה ממש לא נכון. אנחנו שמחים לחזור ולשחק בנוקיה. הקהל מעודד ואנחנו מחזירים לו. אנחנו בהחלט זקוקים לו העונה והוא מבין זאת היטב".

בלאט גם נשאל על ניסיון ההתחזקות של הקבוצה: "אנחנו לא רוצים רק למלא את הסגל בשחקנים. מחפשים את השחקן המתאים אם נמצא וזה יתאים תקציבית נצרף. אם לא, אז לא צריך לקפוץ מהר".

גם גיא פניני התייחӡ למשחק: "אנחנו מחפשים המשכיות לכושר הטוב שלנו. פרוקום קבוצה טובה מאוד למרות המאזן שלה. ביורוליג כל משחק הוא לא פשוט".

צילום: מכבי ת"א, האתר הרשמי

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק