מלך שערים במונדיאל כבר יש

שלושער גדול של גונזאלו היגואין, הוליך את ארגנטינה לניצחון ענק 1:4 על דרום קוריאה ומקום כמעט בטוח בשמינית הגמר. קוריאה תאבק עם ניגריה על המקום בשמינית הגמר במחזור הסיום

יום חמישי 17 יוני 2010
מערכת מונדיאל
 נבחרת ארגנטינה של דייגו מראדונה הבטיחה היום כמעט סופית מקום בשמינית הגמר והיא עשתה זאת בסטייל עם ניצחון ענק 1:4 על דרום קוריאה היומרנית. אז ליאו מסי שוב לא כבש, אבל לארגנטינה היה היום את גונזאלו היגואין בשיאו, עם שלושער מרהיב שהעניק לנבחרתו ניצחון מרשים מאוד. 

היגואין, נהנה מאוד מהיכולת המדהימה של מסי ואנחל דה מריה, שעשו ככל העולה על רוחם והיה שם בזמן כדי לסיים את המצבים. קוריאה, שהצליחה לצמק ל-2:1 על סף סיום המחצית, גרמה הרבה התקפי לב לארגנטינאים, אבל בסופו של דבר זו ארגנטינה שחייכה ובגדול. קוריאה תאבק עם ניגריה במחזור הסיום על הכרטיס השני מהבית, ארגנטינה ממשיכה הלאה.

מחצית ראשונה

נבחרת ארגנטינה פתחה את המשחק בהתלהבות גדולה עם דה מאריה הפעלתן בצד שמאל, ובדקה ה-15 עלתה ליתרון. הרמה של מסי מצד שמאל, פגעה בגופו של צ'ו יונג וחדרה לרשת הקוריאנית. 0:1 לארגנטינה.

בדקה ה-28 ארגנטינה כמעט הבקיעה את השני שלה, אבל הבעיטה החופשית של קרלוס טבז, חלפה סנטימטרים מעל השער של קוריאה.

ארגנטינה המשיכה עם המצור על השער הקוריאני ובדקה ה-33 הכפילה את היתרון. אנחל דה מריה, השחקן המצטיין בשדה הכניס כדור לרחבה, בורדיסו המשיך את הכדור בראש, הישר להיגואין שנגח פנימה. 0:2 מוצדק לארגנטינה.

בדקה ה-40 הצמד דה מריה והיגואין שוב חבר וכמעט השיג את השלישי. היגואין פרץ מימין ובעט מצויין, השוער הדף הישר לרגליו של דה מריה שבעט פצצה אבל השוער הקוריאני שוב הדף לקרן.

ארגנטינה כבר חשבה על הפסקת המחצית ושילמה על כך בשער מצמק שנבע מטעות קשה של דמיקליס הבלם שלה. דמיקליס לא שם לב לצ'ונג יונג שגנב לו את הכדור וכבש כדי לקבוע 1:2 ממש עם סיום המחצית.

מחצית שניה

המחצית השניה נפתחה שוב בסימן הצמד היגואין ודה מריה. התקפה נהדרת של ארגנטינה הסתיימה עם כדור מצויין של דה מריה להיגואין, שבעט מצויין מקרוב אבל שוער קוריאה הדף בקושי החוצה.

בדקה ה-58 קוריאה כמעט והשיגה את השיויון במתפרצת מדהימה, שהסתיימה עם בעיטה של
צ'ונג לי מול השוער, אך הכדור פגע רק ברשת החיצונית. מזל גדול לארגנטינה.

ארגנטינה עברה דקות של מתח ולחץ קוריאני, עד שבדקה ה-77 ארגנטינה סגרה עניין. ליאו מסי תיעתע בהגנת קוריאה אחרי שקיבל כדור מאגוארו המחליף. מסי בעט חזק לקורה, וגונזאלו היגואין מצע עצמו לבד מול השער וסגר עניין. 1:3 לארגנטינה.

בדקה ה-80 השלים היגואין שלושער מרהיב. ליאו מסי שוב היה האדריכל של השער הזה עם כדור עומק גאוני לאגוארו, שהמשיך לאמצע להיגואין שנגח מקרוב פנימה. 1:4 ענק לארגנטינה.

הרכב ארגנטינה:רומרו, דמיקליס, היינצה, די מאריה, היגואין, מסי, טבז, סמואל, מאסצ'ראנו, גוטיירס, מקסי רודריגז

הרכב דרום קוריאה: ג'ונג סונג-ריונג, הו באום-סאוק, צ'ו יונג-היונג, לי ג'ונג-סו, לי יונג-פיו, צ'ו יונג-היונג, לי צ'ונג-יונג , פארק ג'י-סונג, קים ג'ונג-וו, קי סונג-יונג, יאום קי-הון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק