3 המלצות WINNER למשחקי היום

גרמניה תנסה להבטיח את העפלה לשלב הבא כשתפגוש את סרביה. סלובניה תתקשה מאוד מול אוסטרליה, ואנגליה תנסה להשיג ניצחון מול אלג'יריה החלשה. ואנחנו מעניקים שלוש המלצות WINNER למשחקי היום

יום שישי 18 יוני 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 
 
משחק מספר 2: גרמניה – סרביה: המפגש המסקרן בין שתי הנבחרות האירופאיות מפגיש את הנבחרת המרשימה ביותר עד כה בטורניר, לאחת הנבחרות המאכזבות. הגרמנים שלמרות חסרונו של הקפטן מיכאל באלאק, הציגו את תצוגת הכדורגל היחידה עד כה במונדיאל, שהביסו את נבחרת אוסטרליה בתוצאה 0:4. ניצחון זה הוא המשך ישיר של תקופה מצוינת של גרמניה, שגם במוקדמות הציגה טורניר מצוין ללא הפסד, שנמשך הלאה אל משחקי ההכנה שבהם ניצחה את שלושת המשחקים האחרונים לפני המונדיאל. בדומה לגרמניה שהרשימה מאוד בטורניר המוקדמות, גם הנבחרת הסרבית עטורת הכוכבים אותתה לכולנו שהיא הולכת עד הסוף במונדיאל, כשעלתה ללא קושי מבית שכלל את רומניה, צרפת ואוסטריה. לצערו של רדימיר אנטיץ' חניכיו לא הצליחו לתרגם את היכולת מהמוקדמות למשחק הפתיחה מול גאנה שבו הפסידו 1:0 מפנדל מיותר. נקודת המפתח במשחק זה היא יכולתו של קפטן הסרבים, ושחקנה הטוב ביותר דג'אן סטנקוביץ שלא הופיע למשחק הפתיחה. בהרכב הסרבים יעדר הבלם אלכסנדר לוקוביץ' מאודינזה, שהורחק באדום. למרות ההצגה המדהימה של הגרמנים, סרביה עולה בכמה רמות על אוסטרליה והיא יודעת שהפסד נוסף יוציא אותה באופן סופי מתמונת העלייה. המשחק יסתיים בחלוקת נקודות בין הקבוצות שתשאיר את ההכרעה למחזור הסיום. ההימור: X (יחס 3.55)


 משחק מספר 14: סלובניה – ארה"ב: שתי הנבחרות נראו בכלל לא רע במחזור הפתיחה וככל הנראה במנצחת בקרב זה תעשה צעד משמעותי לכרטיס העלייה בשמינית הגמר. הסלובנים שעלו למונדיאל אחרי שהדיחו במפתיע את נבחרת רוסיה החזקה, נראו טוב מאוד במשחקי ההכנה שניצחו את קטאר וניו זילנד. גם במשחק הפתיחה של הטורניר הסלובנים ניצחו את אלג'יריה משער שהושג אחרי טעות מרה של השוער האלג'ירי פאוזי, שהשמיט את הכדור לשערו הוא. אומנם חניכיו של קאק הסלובני ניצחו במשחק, אך הם היו רחוקים מלהרשים ומול הנבחרת האמריקאית ספק אם יכולת זאת יכולה להספיק. ארה"ב שכבר שנים רבות נמצאת במגמת עלייה הוכיחה זאת פעם נוספת, שסיימה במחזור הראשון בתיקו מרשים מול נבחרת אנגליה החזקה. המאמן בוב בראדלי יכול להיות אופטימי למשחק מול הסלובנים בעיקר בזכות הדומיננטיות של שחקני המפתח שלו קלינט דאמפסי ולנדון דונובן, שלקחו את הנבחרת תחת חסותם במשחק הפתיחה ועשו זאת על הצד הטוב ביותר. למרות ניצחונם של הסלובנים במשחק הפתיחה האמריקאים נבחרת הרבה יותר טובה והם יזכו בניצחון הראשון בטורניר זה. ההימור: 2 (יחס 1.80)      


משחק מספר 26: אנגליה – אלג'יריה: המשחק שיסגור את המחזור השני בבית ג' יפגיש שתי נבחרות שיצאו מאוכזבות בשלב הראשון. האנגלים שקוללו בפעם המי יודע כמה בקללת השוערים, כרוברט גרין השמיט את הכדור לשערו הוא, וקבע בעצם את תוצאת התיקו במשחק מול ארה"ב. למרות אובדן הנקודות הבריטים שיחקו בכלל לא רע ולראשונה בטורניר גדול, גם הקפטן סטיבי ג'י הראה יכולת מצוינת, מי שבלט בהעדרו היה שותפו של ג'רארד במרכז המגרש, פרנק למפרד ואין ספק שאם החיבור בין השניים הללו יתחיל לעבוד, למנג'ר קאפלו יש הרבה סיבות לאופטימיות. גם החלוץ המצוין ווין רוני, לא נראה במיטבו ואין כמו משחק מול הגנה אלגי'ראית בכדי להחזיר את חלוץ היונייטד לפורמה. האלג'יראים שעשו את שלהם עוד לפני שהמונדיאל התחיל, בכך שעלו על חשבון היריבה השנואה מיצרים, לא הראתה לנו כלום במשחק מול סלובניה, ובנוסף מוחמד גאזאל מסיינה, שהוא אחד היחידים בנבחרת  שעוד כן הראה ניצוצות הורחק ולא ייקח חלק במשחק מול האנגלים. כל תוצאה מלבד ניצחון רב שערים של הנבחרת האנגלית, יהיה בגדר סנסציה ולמרות ההפתעות הרבות עד כה קשה לי להאמין שהאנגלים יאבדו עוד נקודות בבית זה. ההימור: 1 (יחס 1.10)    

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק