9 המלצות WINNER ליום שבת

שלושת משחקי המונדיאל: הולנד נגד יפן, גאנה נגד אוסטרליה וקמרון נגד דנמרק במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו, כמו גם כל ההמלצות על משחקי הליגה השבדית והליגה הפינית

שבת 19 יוני 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

משחק מספר 41: הולנד-  יפן - 1 (יחס 1.30)

משחק מרתק צפוי לנו בין שתי קבוצות שניצחו במחזור הפתיחה. הולנד ניצחה 2-0 את דנמרק, היפנים הפתיעו את קמרון וניצחו אותם 1-0 משער יפה מאוד של הונדה. הולנד נמצאת בכושר מצויין כשההפסד האחרון שלה היה לפני כשנתיים, 2-1 לאוסטרליה. מאז שיחקה הקבוצה 21 משחקים בהם ניצחה ב-16 משחקים. גם לפני המונדיאל שיחקה הולנד מספר משחקי ידידות בהם דרסה את הונגריה 6-1 ואת גאנה 4-1. היפנים מהצד השני הפסידו בכל משחקי הידידות שלהם ולזכותם יאמר שהם הפסידו לקבוצות טובות מהם. על כן, המשחק בו ניצחו היפנים את קמרון, נחשב להפתעה קטנה. בכל מקרה, המנצחת כאן תבטיח לעצמה כמעט סופית את העליה לסיבוב הבא וההימור שלי, הוא שהולנד תהיה זו שתעשה את זה.

משחק מספר 53: גאנה - אוסטרליה - 1 (יחס 1.80)

גאנה הגיעה למונדיאל אחרי שני משחקי ידידות בהם הפסידה 4-1 להולנד וניצחה את לטביה 1-0. היא פתחה את המונדיאל עם משחק לא פשוט מול סרביה החזקה (שניצחה את גרמניה אמש 1-0) והצליחה איכשהו לנצח אותה 1-0. אוסטליה מהצד השני שיחקה יפה מאוד במשחקי ההכנה למונדיאל אך שום דבר לא הכין אותה לקראת הגרמנים שנתנו הצגה מדהימה ודרסו את האוסטרלים 4-1. גאנה זקוקה לניצחון במשחק הזה בכדי להיות ביתרון של 3 נק' לקראת המשחק האחרון בבית מול גרמניה, משחק חשוב מאוד מאוד. האוסטרלים מהצד השני יודעים שהפסד היום לגנאים גומר להם את הסיכויים לסיים במקום השני. שתי הקבוצות נפגשו בעבר פעמיים במשחקי ידידות. ב-2008 ניצחה אוסטרליה 1-0. ב-2006 נפרדו השתיים בתיקו 1:1. הולך להיות משחק מאוד צמוד עם יתרון לדעתי לגנאים. יש להם חומר שחקנים מצויין שלדעתי לא יוותר בקלות על המשחק הזה. האוסטרלים בסך הכל קבוצה סבירה אך לדעתי הם לא יצליחו מול הגנאים השאפתניים. אני מסמן כאן 1, אבל לדעתי שווה לגבות ב-X.

משחק מספר 70:  קמרון - דנמרק - 2 (יחס 2.30)

שתי המאוכזבות של המחזור הראשון נפגשות הערב זו מול זו. קמרון פתחה את הטורניר עם משחק מול יפן בו היתה אמורה לנצח אך הפסידה ליפנים 1-0. קמרון הגיעה למונדיאל בכושר לא טוב אחרי שני הפסדים ביוני ושתי תוצאות תיקו במאי במשחקי הידידות. גם הדנים הגיעו למונדיאל לא בכושר שיא עם ניצחון אחד במשחקי הידידות מול סנגל. דנמרק שיחקה מול הולנד, נראתה בסך הכל לא רע, אך שער עצמי שכבשה בפתיחת המחצית השניה גרם לה לצאת יותר להתקפות ולהשאר חשופה מאחור מה שהביא לשער השני של ההולנדים. הנבחרת שתפסיד כאן היום ככל הנראה תארוז את התיקים שלה ותחזור הביתה. לקמרון יש את סמואל אטו הגדול, חלוצה של אינטר שלא ממש הופיע למשחק מול היפנים. בדנמרק יש לא מעט כישרונות בינהם בנטנדר, חלוצה של ארסנל בחוד ואת רומדאל, קשרה של אייאקס שלצידו משחקים ינסן מורדר ברמן ופאולסן מיובנטוס. קמרון נבחרת מצויינת, אך לדעתי דנמרק תהיה זו שתתמודד על המקום השני במחזור האחרון במשחק חשוב מול יפן. הסימון שלי כאן הוא 2, אבל מומלץ לגבות ב-X.

משחק מספר 64: אוסטרס - סנדסבאל - X (יחס 2.80)

אוסטרס במקום ה-12 אחרי 11 מחזורים והיא אחרי שני ניצחונות יפים מאוד. היא תארח היום למשחק לא פשוט את סנדסבאן שבמקום השלישי בטבלה. זהו משחק השלמה לסנדסבאל שיכולה להעפיל למקום הראשון אחרי המשחק הזה. הקבוצה אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. היא טוב יותר מאוסטרס אבל לדעתי המשחק יהיה צמוד מכפי שהוא נראה. גם תיקו יעלה את האורחים למקום הראשון וזה הסימון שלי.

משחק מספר 65: אנגלהולמס - טרולהטן - 1 (יחס 1.45)

אנגלהולמס במקום ה-13 בטבלה והיא אחרי שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סוגרת הטבלה טרולהאטן שמסיימת בתיקו בשני המחזורים האחרונים אך במהלך 11 המשחקים שלה עד כה, היא ניצחה רק פעם אחת והיא ביכולת חוץ לא מרשימה. אנגלהולמס לא מרשימה אף היא במשחקי הבית שלה אך לדעתי זאת הזדמנות מצויינת בשבילה לנצח את סוגרת הטבלה בבית ולברוח מעט למרכז.

משחק מספר 66: דגרפורס - ואסבי יונייטד - (יחס 1.60)

דגרפורס במקום השני בטבלה עם 20 נק' ועם שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. היא נראית מצויין והיום היא תארח את הקבוצה שנמצאת בכושר הגרוע בליגה. ואסבי במקום הלפני אחרון בטבלה עם שמונה נק' מפתיחת העונה ועם שלושה הפסדים רצופים. ואסבי אמנם השיגה את רוב הנקודות שלה דווקא בחוץ העונה, אבל לדעתי זה לא מה שיקרה מול דגרפורס. (המשחק הזה אגב הוא בטוח יותר מהמשחק של אנגלהולמס)

משחק מספר 67: ליונגסקילה - יונקופינג - X (יחס 2.95)

ליונגסקילה במקום החמישי בטבלה עם שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום אתיונקופינג שבמקום העשירי בטבלה כזו מפסידה במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. ליונגסקילה לא הפסידה בחמשת משחקי הבית שלה, יונקופינג בסך הכל קבוצה לא רעה. לדעתי לא נראה כאן הכרעה.

משחק מספר 68:  פאלקנברג - נורקופינג - X (יחס 2.85)

פאלקנברג במקום ה-14 בטבלה עם ניצחון אחד בחמשת המחזורי םהאחרונים. היא לא נראית טוב בתקופה האחרונה, זאת אפשר לומר גם על נורקופינג שמוליכה את הטבלה כרגע. הקבוצה מגיעה למשחק היום כשהיא משיגה נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים. נורקופינג לא נראית טוב במשחקי החוץ שלה שם היא מנצחת פעמיים ומפסידה בשלושה משחקים, פאלקנברג טרם ניצחה העונה בבית בחמישה מחזורים. גם אחרי המשחק הזה אני מאמין שזה לא יקרה, אבל היא גם לא תפסיד. אני מסמן כאן X, עם גיבוי קל ל-2.

משחק מספר 69:  איי.סי אולו - טי.פי.אס טורקו - 1 (יחס 2.45)

איי.סי אולו במקום השלישי בטבלה כשהיא בכושר מצויין עם שלושה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את טי.פי.אס שבמקום התשיעי בטבלה שעליה אפשר לומר בדיוק ההפך. היא בכושר לא טוב עם חמישה משחקים ללא ניצחון בהם היא מפסידה פעמיים בשלושת המחזורים האחרונים. טי.פי.אס השיגה העונה בחוץ מאזן של ניצחון אחד, הפסד אחד ושלוש תוצאות תיקו, איי.סי אולו השיגה בבית מאזן של שני ניצחונות, תיקו אחד והפסד אחד. אולו טרם ניצחה את טי.פי אס בחמשת המשחקים שהם שיחקו. טי.פי אס ניצחה בשלושה משחקים, אבל זה היה לפני שלוש שנים. כרגע, איי.סי אולו נראית טוב יותר ואחרי שלושה ניצחונות, היא בהחלט מסוגלת לנצח פעם נוספת.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק