שארפ ממשיך. פישר בדרך לריאל

קפטן מכבי תל אביב, דרק שארפ, יפתח את עונתו מספר 15 בקבוצה לאחר שחתם על חוזה חדש. דיור פישר, סיכם בקבוצה הכוכבים של אטורה מסינה, ריאל מדריד, לשנתיים הבאות

יום ראשון 20 יוני 2010
שלמה חסיד
במכבי תל אביב הודיעו היום (ראשון) שקפטן הקבוצה, דרק שארפ ימשיך עוד עונה בקבוצה. דרק שארפ בן ה-39 יחגוג את עונתו מספר 15 בקבוצה. 

דייויד בלאט, מאמן הקבוצה החדש אמר: "ההחלטה שדרק ימשיך הייתה אחת הקלות שהייתי צריך לקבל. דרק הוא סמל ליציבות, המשכיות, ווינריות, אמביציה, זיקה למסורת ועוד. דרק תמיד חשב על טובת הקבוצה ומעולם לא רק על עצמו. הוא יתרום לנו גם על המגרש ובטח מחוצה לו". 

הרזומה של שארפ במכבי תל אביב מעמיד 12 אליפויות מרשימות, 10 גביעי מדינה וכמובן 3 גביעי אירופה.

דיור פישר בדרך לריאל מדריד

אחרי שהחתימה את אלישי כדיר וטל בורשטיין, מכבי ת"א תאלץ להיפרד כנראה משחקן מפתח בעונה הבאה. דיור פישר, הסנטר האמריקאי שנתן שנתיים טובות במכבי ת"א, סיכם את תנאיו בקבוצת הכוכבים של אטורה מסינה.

במכבי ת"א היו מעוניינים להשאיר את פישר בקבוצה, אך ריאל מדריד הציעה לסנטר חוזה עתק והוא צפוי לחתום בבלאנקוס בימים הקרובים.

פישר, איבד מעט דקות משחק וקרדיט בתקופתו של פיני גרשון בעונה החולפת, אך לפני שנתיים היה אחד משחקניה המצטיינים של הקבוצה ולמרות החתמתו של ג'ף פוט, עזיבה של פישר היא בהחלט מכה לצהובים.

למרות רכש מאסיבי, ריאל מדריד עברה עונה מאכזבת מאוד ללא אף תואר ופישר, כך מקווים במדריד, יסייע לריאל מדריד מול הגבוהים של ברצלונה ויריבותיה החזקות ביורוליג.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק