כריסטיאנו רונאלדו צפוי לשחק

קשרה הפורטוגלי של ריאל מדריד התקשה להתאמן לאחר משחק נבחרתו מול ספרד, אך על-פי הדיווחים בספרד הוא צפוי לפתוח ב-11 של מוۨיניו הערב מול אתלטיק בילבאו

שבת 20 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
ספק רב היה לגבי שיתופו הערב של כריסטיאנו רונאלדו במשחק קבוצתו מול אתלטיק בילבאו, זכר לפגיעה שספג במשחק נבחרתו מול ספרד (0:4). למרות זאת, על-פי דיווח ב"מארקה" הספרדי, כריסטיאנו רונאלדו התאמן כרגיל באימון המסכם של ריאל מדריד והוא צפוי לפתוח בהרכב.

רונאלדו התאמן בערב שלפני המשחק עם תחבושת על השוק, כך שלמרות האימון שערך ככל הנראה שהפורטוגלי אינו כשיר לחלוטין. בריאל מדריד כמובן גם לא ירצו לסכן את הקשר תשעה ימים בלבד לפני הסופר קלאסיקו מול ברצלונה.

כאמור, רונאלדו נפגע ברגלו השמאלית במשחק נבחרת פורטוגל מול ספרד והיה מהמצטיינים בשורות נבחרתו. כריסטיאנו הוחלף במחצית המשחק, כאשר נבחרתו הוליכה 0:1. כזכור רונאלדו אף התרעם על כך̠ששער חוקי, לטענתו, נפסל.  את אימון יום חמישי במדריד הוא החמיץ בעקבות הפגיעה.

כריסטיאנו רונאלדו נמצא בתקופת שיא בשבועות האחרונים, כאשר בנוסף ליכולת הגבוהה שהציג עם נבחרת פורטוגל הוא אחראי ל-11 כיבושים וחמישה בישולים לחברי קבוצתו בריאל מדריד. 

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק