9 המלצות WINNER למשחקי היום

משחקה של סלובקיה מול פראגוואי, איטליה מול ניו זילנד וברזיל מול חוף השנהב, היום ב-WINNER. ואנו ממליצים גם על משחקי הליגה הפינית והליגה האיסלנדית

יום ראשון 20 יוני 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

משחק מספר 2: סלובקיה - פרגוואי - 2 (יחס 1.75)

סלובקיה שהרשימה במשחקי מוק' המונדיאל לא הרשימה כל כך במשחקי ההכנה לקראת המונדיאל עצמו ומלבד ניצחון אחד על קוסטה ריקה החלשה, לא ניצחה הקבוצה במשחקים נוספים. במונדיאל עצמו פתחה סלובקיה מול אחת הקבוצות החלשות בטורניר, ניו זילנד, הוליכה 1:0 אך ספגה שער בדקה ה-90 והמשחק נסתיים בתיקו 1:1 מאכזב מאוד. פרגוואי מהצד השני שניצחה במוק' המונדיאל גם את ברזיל וגם את ארגנטינה, פתחה את המונדיאל מול אלופת העולם, איטליה, הוליכה 1-0 וטעות של השוער שלה מנע ממנה לפתוח עם ניצחון גדול. גם פרגוואי סיימה לבסוף את המשחק שלה מול איטליה בתיקו 1:1. מלבד מארק האמשיק שלא הרשים במשחק הראשון, יש לסלובקיה עוד מספר שחקנים טובים שגם הם לא באו לידי ביטוי. בפרגוואי יש חומר שחקנים מצויין. רוקה סנטה קרוז, חלוצה של הסיטי מככב בחוד של הקבוצה, בנוסף אליו יש את אוסקר קרדוזו מבפניקה. בקישור מככבים סנטנה מוולפבסורג. פרגוואי קבוצה טובה יותר מסלובקיה. היחס עליה לדעתי שווה את ההימור ואני מסמן כאן 2.

משחק מספר 14: איטליה - ניו זילנד (+1) - 1 (יחס 1.35)

משחק חלש מאוד של איטליה במחזור הפתיחה הוביל לתיקו בלבד מול פרגוואי. האיטלקים לא שיחקו טוב במשחקי ההכנה שלהם לקראת המונדיאל. הם סיימו בשתי תוצאות תיקו מול קמרון ושוויץ' והפסידו 2-1 למקסיקו. במשחק מול פרגוואי נראתה איטליה חלשה מאוד, גם השוער שלה בופון נפצע ויעדר מהמשחק היום ביחד עם פירלו. ניו זילנד מהצד השני שיחקה מול סלובקיה שווה מול שווה, פיגרה 1-0 והצליחה איכשהו להשוות בתוספת הזמן. הפעם המשימה של ניו זילנד קשה יותר ולמרות שיש לנו במונדיאל הזה לא מעט הפתעות עד עכשיו כמו צרפת, ספרד וגרמניה.. קשה לי לראות את איטליה מאבדת את המשחק הזה. מלבד סמלץ, חלוצה של ניו זילנד שמשחק באוסטרליה, אין לניו זילנד מה למכור. גם ללא בופון אמורה איטליה לנצח בקלות את ניו זילנד. מה שכן, עדיין לא ראינו במונדיאל הזה מלבד המשחק של גרמניה, ממש תבוסות. אני בכל מקרה, מאמין שנראה כאן לפחות 2:0 לאיטלקים. איטליה אגב ניצחה את ניו זילנד בשנה שעברה במשחק ידידות 4:3.


משחק מספר 28: ברזיל - חוף השנהב - 1 (יחס 1.45)

חלוצה של חוף השנהב דרוגבה עדיין לא בשיא כושרו ולא ידוע איך הוא יתפקד על המגרש. בוקה, מגנה של הקבוצה יעדר אחרי שנפצע במשחק הקודם. בברזיל הסגל מלא, כולם משחקים. ברזיל פתחה את המונדיאל במשחק מול הקבוצה החלשה ביותר בקמפיין, צפון אירלנד, ובמשחק חלש הצליחה לכבוש שני שערים בלחץ אך ספגה שער בדקה האחרונה והמשחק נסתיים רק 2-1. חוף השנהב מהצד השני שיחקה מול פורטוגל וסיימה מול בתיקו מאופס ומשמים במשחק לא מלהיב בכלל. בחוף השנהב יש לא מעט כוכבים שמשחקים ברחבי אירופה, אבל החיבור בינהם לא בא לידי ביטוי מול פורטוגל ואני בספק אם יגיע מול ברזיל. חוף השנהב צריכה לקוות לתוצאה טובה ומפתיעה עבורה במשחק מחר של פורטוגל עם צפון קוריאה ולקוות שברזיל תנצח גם את פורטוגל במחזור האחרון. מה שלא יהיה, המחזור האחרון בבית הזה יהיה מרתק ביותר. ברזיל עם כל הכוכבים שלה, תנצח לדעתי את חוף השנהב.

משחק מספר 25:  אינטר טורקו - ה.י.ק הלסינקי - X (יחס 2.70)

טורקו מדורגת במקום העשירי בטבלה. היא חוזרת לעצמה לאט לאט והיא אחרי שני ניצחונות רצופים כשבמחזור האחרון היא מנצחת 1-0 את וי.פי.אס. היום היא תארח את מוליכת הטבלה הלסינקי שמגיעה למשחק עם הפסד אחד בלבד מפתיחת העונה ועם שלושה ניצחונות רצופים. הקבוצה גבשה עד כה 18 שערים בתשעה משחקים וספגה שישה שערים בלבד. טורקו לא ניצחה את הלסינקי בארבע השנים האחרונות בהם שיחקו הקבוצות עשרה משחקים. הלסינקי ניצחה בשישה מפגשים. בשלושת הביקורים האחרונים שלה בטורקו, נסתיים המשחק בתיקו, אני מסמן גם כאן X עם גיבוי קליל ל-2.

משחק מספר 26: הונקה - טמפרה יונייטד - 1 (יחס 1.50)

הונקה במקום השני בטבלה כשאחרי שהפסידה לפני שבועיים, היא מנצחת במחזור האחרון. הקבוצה משיגה שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים ובסך הכל היא נראית לא רע. מולה תשחק היום טמפרה יונייטד שמדורגת במקום השביעי בטבלה. טמפרה הפסידה מפתיחת העונה פעמיים בלבד כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה משחקים רצופים בהם היא מסיימת בתיקו. הקבוצה לא הפסידה בחמשת המחזורים האחרונים ובסך הכל, מלבד חוסר מזל, הקבוצה בסך הכל טובה. בשני הביקורים האחרונים של טמפרה בהונקה, היא ירדה מנוצחת 3:1 ו-2:0. בסך הכל, מאזן הכוחות בין השתיים שווה, הונקה בבית טובה יותר מטמפרה, ולדעתי היא תנצח כאן.

משחק מספ 27: מיפה 47 - יארו - 1 (יחס 1.75)

מיפה מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא משיגה נקודה אחת בלבד בשני המחזורים האחרונים. היא ניצחה פעמיים בלבד העונה והיא אחרי הפסד 2-0 להלסינקי במחזור האחרון. יארו מהצד השני במקום ה-12 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים. מיפה מתקשה מאוד מול יארו בשנתיים האחרונות ובארבעה מפגשים ניצחה יארו בשלושה משחקים ובעונה שעברה הן נפרדו בתיקו במפגש האחרון בינהם. לשם שינוי, לאור היכולת החלשה של יארו לאחרונה אני מאמין שמיפה, שגם היא נמצאת בכושר לא טוב, תשיג ניצחון חשוב ותברח מעט מהתחתית.

 משחק מספר 42: סטיארנן - ואלור - 2 (יחס 2.20)

סטיארנן מדורגת במקום השביעי אחרי שבעה מחזורים כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחוןאחד בלבד בחמשת המחזורים האחרונים. הקבוצה מפסידה במחזור האחרון בפראם 2-1 והיום היא תארח את ואלור החזקה. ואלור מדורגת במקום השני כררגע ואחרי שבעה מחזורים הקבוצה עם הפסד אחד בלבד ואחרי ארבעה ניצחונות ליגה רצופים. ואלור טובה בהרבה מסטיארנן ולדעתי היא מסוגלת להשיג ניצחון חשוב במשחק החוץ היום.

משחק מספר 43: פאלקיר - בריידבליק - X (יחס 2.70)

פאלקיר במקום השמיני בטבלה עם שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. פאלקיר פתחה טוב את העונה עם שני ניצחונות רצופים אך היא לא מצליחה לנצח בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את בריידבליק שאמנם מפסידה במחזור האחרון אך לפני זה היא מנצחת בשלושה משחקים מתוך ארבעה. בריידבליק לא קבוצה גדולה במיוחד ועל כן היא תתקשה כאן לדעתי. פאלקיר לא נראית טוב ולדעתי היא תמשיך את הזיגזג שלה בחמשת המחזורים האחרונים והיא תשיג היום רק תיקו.

משחק מספר 44: קיי.אר - איי.בי.וי - 1 (יחס 1.40)

קיי.אר במקום העשירי כרגע עם ניצחון אחד בלבד מפתיחת העונה. הקבוצה מפסידה בשני משחקים משלושת המחזורים האחרונים והיא לא נראית כרגע טוב. איי.בי.וי מהצד השני נראית מצויין ואחרי שבעה מחזורים היא במקום השלישי בטבלה עם הפסד אחד בלבד. הקבוצה בכושר מצויין והיא אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. הייתי מהמר על איי.בי.וי בכל יום אחר, אבל ההיסטוריה בין השתיים מראה שיי.אר ניצחה את איי.בי.וי בחמשת המפגשים האחרונים שהיו בין השתיים ואיי.בי.וי ניצחה את קיי.אר פעמיים בלבד בעשרת המשחקים האחרונים. הפתיחה של קיי.אר היתה חלשה מפתיחת העונה, היא טובה יותר מאיי.בי.וי למרות שזה לא נראה ככה. אני הולך פה עם קיי.אר וכדאי אפילו לגבות ב-X.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק