דל בוסקה לא הולך לשום מקום

למרות ההפסד המדהים של נבחרתו לשוויץ ואפילו אם ספרד תודח מהמונדיאל אחרי שלב הבתים, נשיא ההתאחדות הספרדית מבטיח את עתידו של דל בוסקה: "מה שלא יקרה, דל בוסקה ימשיך בנבחרת"

יום ראשון 20 יוני 2010
מערכת מונדיאל
 ויסנטה דל בוסקה, ימשיך בתפקידו כמאמן נבחרת ספרד גם אחרי מונדיאל 2010 בדרום אפריקה. כך הודיעה ההתאחדות הספרדית, שבניגוד להתאחדויות האחרות, נותנת גיבוי למאמן הספרדי, למרות ההפסד המדהים לשוויץ.

נבחרת ספרד, אלופת אירופה למי ששכח, פתחה את המונדיאל עם הפסד סנסציוני לשוויץ 1:0 ונמצאת בסכנת הדחה מהמונדיאל כבר אחרי שלב הבתים, אך אנחל ווילאר, נשיא ההתאחדות הספרדית, מתחייב שעתידו של דל בוסקה בטוח.

ווילאר אמר לגבי עתידו של דל בוסקה: "מה שלא יקרה, דל בוסקה ימשיך כמאמן נבחרת ספרד. זה לא יהיה אסון אם לא נעבור את השלב הראשון".

נבחרת ספרד חייבת לנצח מחר (שני) את הונדורס כדי להישאר בתמונת הסיכויים ולמרות ההפסד לשוויץ, פרננדו טורס, הסקורר של ליברפול טוען שספרד לא תשנה את סיגנון המשחק שלה.

טורס אמר: "זה חשוב מאוד לשמור על סיגנון המשחק שלנו, שהביא לנו הרבה ניצחונות בעבר. אסור לנו להשתגע ולשנות דברים. אנחנו לא הולכים לשחק פתאום בסיגנון של כדורים ארוכים. כשיש לך שחקנים כמו בוסקטס, צ'אבי, אלונסו ופברגאס ואין לך את הכדור ברגליים אז עשית משהו לא נכון".

בניגוד לדל בוסקה, עתידם של מאמנים רבים ביניהם מאמן נבחרת אנגליה פאביו קאפלו ומאמן נבחרת קמרון פול לה גוואן, נמצא בסכנה וייתכן מאוד שייפרדו מתפקידם בימים הקרובים לאור הכישלון של נבחרתם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק