בוועד האולימפי ממשיכים להכין את לונדון 2012

אפרים זינגר מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל וגילי לוסטיג מנהל היחידה לספורט הישגי עומדים יוצאים ללונדון לסדרת פגישות עם ראשי הוועדה המארגנת של המשחקים האולימפיים בלונדון בקיץ 2012

יום ראשון 20 יוני 2010
שלמה חסיד

 אפרים זינגר מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל וגילי לוסטיג מנהל היחידה לספורט הישגי עומדים לצאת מחר (יום ב') ללונדון לסדרת פגישות עם ראשי הוועדה המארגנת של המשחקים האולימפיים בלונדון בקיץ 2012.

 זינגר מתעתד להיפגש את מנהלי הכפר האולימפי, עם ראשי אגפי הבטחון והתחבורה, והמנהלים העוסקים בלוגיסטיקה של ניהול המשלחות האולימפיות.

 לוסטיג יקיים פגישות עם מנהלי התחרויות בענפי ההתעמלות,הג'ודו, האתלטיקה,השחייה והטקוואנדו. בנוסף, לסיור במיתקנים ואתרי הספורט,  ינסו זינגר ולוסטיג לתאם מועדים למחנות אימון טרום אולימפיים לספורטאים הישראלים בשחייה ובאתלטיקה במיתקנים האולימפיים.

 מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל ייפגש עם שגריר ישראל בבריטניה רון פרושהאור ,בה יחלו בהכנות לטקס לזכר י"א חללי מינכן שיערך בכפר האולימפי בזמן המשחקים האולימפיים.

 בנוסף, יפגש זינגר עם ינון קרייז, יו"ר חבר הנאמנים הבינלאומי למען הוועד האולימפי בישראל והספורטאים האולימפיים. השניים יחלו בהכנות לערב הצדעה חגיגי לספורט הישראלי והספורטאים האולימפיים של ישראל שמתוכנן להתקיים בלונדון בקיץ הבא.

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק