4

4 המלצות WINNER לראשון

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם 4 המלצות כדורגל למשחקי הבונדסליגה, הפרמיירליג וליגת העל

יום ראשון 21 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 הפועל ב'ש - הפועל אשקלון - 1 (יחס 1.50)

אחרי משחקי השבת, הפועל ב'ש ירדה למקום השמיני בטבלה והיא תשחק היום מול אשקלון שכרגע במקום ה-12. ב'ש מגיעה למשחק היום אחרי תיקו מול הפועל חיפה במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי תבוסה 3-0 לאותה אשקלון קודם לכן בגביע הטוטו. תבוסה שלאחר מכן הפכה לניצחון בבית הדין. אשקלון הפסידה בשלושת משחקי הליגה האחרונים שלה כשאת הניצחונות היחידים שלה לאחרונה, היא משיגה במשחקי גביע הטוטו. ב'ש צפויה ۜשחק בהרכב מלא שיכלול את ריקרדו פרננדס שיפתח על הספסל ואת אברהים בסיט שלמרות שנפצע השבוע, גם הוא יפתח על הספסל. אשקלון מהצד השני מגיעה לוסרמיל פצועה מאוד כשהיא תחסר את דארקו לובריץ', רביד גזל, ערן לוי, אדיר טובול וקובי מוסא הפצועים ואת מג'די יונס המושעה. בהרכב הזה שאשקלון מציגה למשחק, אני לא רואה אותה משיגה נקודות. אני הולך כאן עם ב'ש.

שטוטגרט - קלן - 1 (יחס 1.30)

שטוטגרט במקום ה-16 בטבלה כשהיא מסיימת בתיקו 3-3 במחזור האחרון מול קייזר, זאת אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים שקדמו לתיקו. קלן מהצד השני במקום האחרון בטבלה עם שמונה נק' בלבד ועם שני הפסדים רצופים ושלשוה הפסדים בארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה. שטוטגרט לא ניצחה את קלן בחמשת משחקי הבית האחרונים שלה מולה כשהיא מפסידה לה בכל שלושת המפגשים האחרונים בבית. היום אני מאמיןĠשנראה תוצאה שונה לגמרי. קלן של העונה היא חלשה מאוד והיא בדרך לליגה השניה. שטוטגרט בכושר טוב והי אתנצח כאן.

בלקבורן - אסטון וילה - 1 (יחס 2.10)

בלקבורן במקום ה-16 בטבלה כשהיא מפסידה בשלושה משחקים מתוך החמישה האחרונים שלה. הߙא תחסר למשחק היום את כרלה ואת אנדרוס והיא תשחק היום מול אסטון וילה שמגיעה למשחק מהמקום ה-11 בטבלה ועם רשימת חיסורים ארוכה מפה ועד הודעה חדשה. אסטון וילה אחרי חמישה משחקים ללא הפסד אך עם ניצחון אחד וארבע תוצאות תיקו ברצף. אסטון וילה תחסר למשחק היום את פטרוב, באיה, קרו, סידוול, האסקי, קוקר, סאולאר, דלף ואת וואיימן. הוילה טובים יותר מבלקבורן אך לדעתי הפעם הם עם מתכון לכישלון. ההרכב החסר מאוד של הוילה יתן כאן את האיתותים שלו. אני מסמן כאן 1.

פולהאם - מנצ' סיטי - 2 (יחס 2.05)

פולהאם במקום ה-17 בטבלה כשהיא אחרי הפסד ושתי תוצאות תיקו. היא תארח היום את מנצ' סיטי שמסיימת בתיקו מאופס בשני המשחקים האחרונים שלה מול בירמינגהאם ומול היונייטד, שניהם בליגה. בחוץ, הסיטי העונה לא משהו והיא מפסידה בשניים משלושת משחקי החוץ האחרונים שלה ול וולבס ומול לך פוזנן בליגה האירופית .פולהאם תחסר למשחק היום את סנדרוס, דמבללה, סאלסידו ואת זאמורה. הסיטי תשחק היום בהרכב מלא וכמו שהיא ניצחה בפולהאם בעונה שעברה 2-1, אני מהמר על תוצאה אפילו זהה גם היום. 

צילום: GETTYIMAGES

Ȋ

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק