3 המלצות WINNER למשחקי היום

ספרד חייבת לנצח את הונדורס, פורטוגל לא לוקחת בחשבון שום תוצאה מלבד ניצחון על צפון קוריאה ואילו צ'ילה ושוויץ מחפשות כרטיס לשלב הבא. 3 המלצות WINNER על משחקי היום במונדיאל

יום שני 21 יוני 2010
מור רכס

 משחק מספר 48: פורטוגל – צפון קוריאה(1+): כפי שהספקנו ללמוד בטורניר זה עד עתה, אין לשום נבחרת משחקים קלים ובטח לא כשמדובר בנבחרות אסייתיות אלמוניות. הפורטוגלים שיחסרו את דקו ודני, לצערם רחוקים שנות אור מהיכולת שהביאה אותם עד לחצי הגמר במונדיאל הקודם. חניכיו של קירוש נראו גם במשחק הראשון מול חוף השנהב וגם בכל מהלך משחקי האימון פשוט כבויים, הרבה בגלל יכולתו הבלתי מוסברת של רונאלדו, שלא כבש כבר למעלה משנה וחצי במדים הלאומיים, והיה רחוק מלהרשים במשחק הפתיחה מול חוף השנהב .

 הצפון קוריאנים, שלהם אין אפילו שחקו אחד שמשחק מחוץ לגבולות אסיה, הפתיעו את כולם במשחק הפתיחה שלהם מול ברזיל, ובמשך דקות ארוכות גם שיחקו שווים מול שווים מול חניכיו של דונגה. למרות המוטיבציה האדירה שהציגו הצפון קוריאנים במשחק הפתיחה הם לא ניצחו משחק אחד מאז ההעפלה המרשימה כשבשמונת המשחקים האחרונים הם סיימו שלוש פעמים בתיקו והפסידו בעוד חמישה. המשחק יהיה צמוד לכל אורכו אך לבסוף הפורטוגלים ינצחו ניצחון מינימלי של שער הפרש. ההימור: X (יחס 2.95)   


משחק 56: צ'ילה – שוויץ: שתי המנצחות הגדולות של המחזור הראשון בבית 8 נפגשות למשחק שניצחון בו כמעט בוודאות יעלה את אחת מהן לשמינית הגמר. הצ'יליאנים שרק חוסר ממזל מנע מהם לנצח את הונדורס בתוצאה הרבה יותר דורסנית, פוגשים את הנבחרת הראשונה שעצרה את ספרד מאז אליפות אירופה במשחק רשמי.

הסגל של הצ'יליאנים, שעלו בקלות מהבית הדרום אמריקאי, כולל חוליית הגנה יציבה שבה נמצא ארתורו וידאל מלברקוזן, הבלם הותיק פאבלו קונטיראס מפאוק היוונית, בקישור ראינו את שיתוף הפעולה הדורסני בין מתיאס פרננדס מספורטינג ליסבון, טלו מבקישטש, והסילון מארק גונזאלס מצסק"א. שהזינו פעם אחר פעם את אלקסיס סנצ'ז הצעיר המבטיח של אודינזה שהיה מספר אחד במגרש במשחק הפתיחה. השוויצרים שיחסרו את שחקני המפתח סנדרוס, ברהמי ופריי, מגיעים למפגש באופוריה אחרי אחת הסנסציות הגדולות שנראו בשנים האחרונות בכדורגל העולמי.

מול ספרד, חניכיו של הוטמר היצפלד ידעו בדיוק איפה כל אחד מהם צריך לעמוד, והחוד הקטלני שכולל את מבקיע שער הניצחון גלסון פרננדז, וארן דרדיוק מלברקוזן לא היה רחוק מלהגדיל את הניצחון המינימלי לתוצאה יותר מדהימה.

שתי הקבוצות מגיעות עם מלוא הביטחון למשחק המכריע והם ייפרדו בחלוקת נקודות שתשאיר הכול פתוח למחזור הסיום. ההימור: X (יחס 2.80)    

משחק מספר 72: ספרד – הונדורס (2+):  שתי הנבחרות שהפסידו במחזור הפתיחה בבית 8 נפגשות למשחק ההזדמנות האחרונה, שהמפסידה בו תצא סופית מתמונת העלייה לשמינית הגמר. בעוד שההפסד של הנבחרת הסימפטית ממרכז אמריקה היה די צפוי ,אף אוהד כדורגל לא יכל להמר על הפסד ספרדי.

חניכיו של דל בוסקה אומנם הפסידו בפעם השנייה ב 3 שנים אך להבדיל מנבחרות גדולות אחרות במונדיאל שהפסידו נקודות חשובות, אלופת אירופה לפחות שיחקה כדורגל מהיר והתקפי, ורק חוסר מזל וריכוז מנעו ממנה להבקיע מול השוויצרים העיקשים. בהרכב הספרדי יפתחו כנראה נאבאס המצוין שיחליף את אינייסטה שנפצע, ופרננדו טורס שעלה מהספסל במשחק הראשון וסוף סוף  יחבור לדויד וייה אחרי פציעה טורדנית. בהונדורס עשו מעל ומעבר בכך שעלו בעצם למונדיאל, ואילולא יכולת פנומנאלית  של שוערה הותיק אדוארדו ואלדרס מול צ'ילה, הנבחרת הלטינית ממרכז אמריקה הייתה יוצאת בהפסד הרבה יותר גדול. עוד מכה להונדורס היא חסרונו של הכוכב הבלתי מעורער שלה דוד סואסו שיעדר בגלל פציעה. למרות שגם חשבנו זאת גם במשחק הראשון של הספרדים, אך קשה להאמין שהברק יכה פעמיים ואלופת אירופה תפסיד נקודות גם הפעם. נבחרתו של דל בוסקה תתקוף בחמת זעם כבר מהפתיחה ותשיג ניצחון רב שערים שישלח אותה למשחק הכרעה מול צ'ילה בסיבוב האחרון. ההימור: 1 (יחס 1.80)    

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק