שערים, שערים ועוד שערים

מאמן נבחרת פורטוגל, קרלוס קירוש, נשמע נלהב לאחר תצוגת התכלית של חניכיו במשחק מול צפון קוריאה האומללה, שספגה שביעייה לרשתה. המאמן הצפון קוריאני לקח את האחריות על ההפסד

יום שני 21 יוני 2010
שלמה חסיד

עם הניצחון המרשים על הנבחרת שמעבר למסך הברזל, הפורטוגלים יכולים לבוא מעודדים לקראת המשחק מול ברזיל, בדרך להעפלה לשמינית הגמר. החניכים של קרלוס קירוש, שהתעללו בצפון קוריאנים (0:7) נשמעו מרוצים לאחר המשחק וכך גם מאמנם. 

קירוש אמר בסיום: " זהו ניצחון גדול עבורנו. כעת, אנחנו חייבים להמשיך בדרך הזאת".  המאמן הוותיק המשיך ואמר בהתלהבות: " זו הייתה תצוגה נהדרת עם אופי נהדר- שערים ועוד שערים! ".

קירוש הביט קדימה, לקראת המשחק המכריע מול ברזיל והוסיף: " עכשיו אנחנו צריכים לחשוב על המשחק הבא. ככה נעבור את לסיבוב הבא, אם נסתכל על כל משחק לגופו, ונבוא אליו עם המחויבות והשאפתנות שהפגנו היום".  

לחגיגות הצטרף קשרה של אתלטיקו מדריד, טיאגו, שפתח בהרכב על חשבונו של דקו הפצוע,  ונשמע מאושר לאחר שהבקיע צמד במשחק: " זה היה חשוב עבורנו להבקיע הרבה שערים היום". 

מנגד, המאמן הצפון קוריאני האומלל, קים יונג הון, ניסה לתרץ את תבוסת נבחרתו: " מבחינה טקטית, פשוט התפרקנו ולא הצלחנו לעצור את ההתקפות שלהם. זו הייתה אשמתי שלא שיחקנו בצורה הנכונה היום ולכן ספגנו את השערים הללו". 

אגב, השלטונות בצפון קוריאה התירו לשדר את המשחק במדינה המסוגרת והמבודדת, וכעת נותר רק לראות מה תהיה תגובתו של שליט המדינה וחובב הכדורגל, קים זו'נג איל, לתבוסת נבחרתו.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק