3 המלצות WINNER ליום שני

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם 3 המלצות כדורגל למשחקי הליגה הלאומית

יום שני 22 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 משחק 49: מכבי בת ים - מכבי ב'ש - 1 (יחס 1.65)

שתי הקבוצות במרכז הטבלה, בת ים במקום העשירי, ב'ש במקום ה-11. ב'ש מגיעה למשחק כשהיא מפסידה במחזור האחרון 2-1 בבית למכבי הרצליה ועם ניצחון אחד ושלוש תוצאות תיקו בחמשת המשחקים האחרונים שלה. בת ים מהצד השני בכושר לא̠רע בכלל עם ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים. היא משחקת טוב יחסית במשחקי הבית שלה ולדעתי היא תנצח את הקבוצה מהדרום.

משחק 50: אל אהלי - אחווה עראבה - 1 (יחס 1.55)

שתי קבוצות מהמגזר הערבי, שתיהן כמעט הכי חלשות בליגה. אל אהלי במקום ה-14 בבטלה עם חמישה הפסדים רצופים, עראבה סוגרת את הטבלה עם שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה. בשני המשחקים בין השתיים העונה בגביע הטוטו ניצחה אל אהלי בתוצאות 3-1 בבית ו-3:0 בחוץ, למרות שהיא אחרי רצף הפסדים מטורף, לדעתי את המשחק הזה היא תӠצח. גבו ב-X.

משחק 51: נס ציונה - אחי נצרת - X (יחס 2.55)

נס ציונה במקום השביעי בטבלה בכושר לא טוב אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה ואחרי שני הפסדי ליגה רצופים. אחי נצרת שתשחק מולה היום מדורגת במקום ה-13 בטבלה, Ӕיא בסך הכל בכושר לא רע בליגה כשהיא אחרי חמישה משחקים ללא הפסד עם שני ניצחונות בשלושת המשחקים האחרונים שלה. היא מפסידה לפני שבועיים 5-1 בגביע הטוטו בבית מול נס ציונה והיא תקווה הפעם שלא לפשל מולה. נס ציונה בבית עם שני ניצחונות ושני הפסדים, נצרת בחוץ עם שניĠניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד. למען האמת, כל הימור כאן הוא הגיוני... אני הולך על יחס הגבוה ומסמן כאן X.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק