הערב: משחק העונה של ספחיה

במכבי תל אביב מוכנים למשחק הכי חשוב להם העונה עד כה - מול פנאתנייקוס. ספאחיה: אלו השבועיים הכי חשובים שלי במכבי. וויצ'יץ': זה טוב שבאטיסט לא מגיע. ביינום: ירטין לא ישפיע עלי

יום שלישי 02 ינואר 2007
שלמה חסיד

מכבי תל אביב תערוך הערב בשעה 21:15 את המשחק שיסיים את הסיבוב הראשון של היורוליג, מול פנאתינייקוס, כשניצחון יבטיח למכבים לסיים את הסיבוב במקום השני ואילו במקרה של הפסד מכבי עלולה לסיים שלישית, רביעית או אף חמישית בבית ב' ולזכות להגרלה קשה בשלב הטופ 16.

אתמול נערכה מסיבת העיתונאים לקראת המשחק. מאמן מכבי ת"א, נבן ספאחיה, אמר במסיבת העיתונאים: "המשחק נגד פנאתנייקוס הוא מבחן חשוב לי ולקבוצה שלי, למרות שאוברדוביץ' אומר שזה לא משחק חשוב - הוא לא בא להפסיד. פנא' רוצה לנצח כל משחק. זה המועדון מספר 1 בבית שלנו וההכנה היא בהתאם. אנחנו הולכים עכשיו לשבועיים הכי חשובים שלי במכבי ת"א עד עכשיו - פנאתנייקוס ובשבוע הבא גמר גביע, כמובן שההכנה היא בהתאם. ירטין ישחק מחר, תלוי בסיטואציה. הוא לא יפתח. אני יודע מה הוא יכול לתת ולדעתי הוא ישתלב מהר".

סנטר הקבוצה, ניקולה וויצ'יץ': "מכבי תמיד מועמדת לנצח ביד אליהו. לא הפסדנו פה אף משחק. פנא' יבואו בשביל לנצח. ברור שמייק בטיסט, שלא מגיע, זה טוב לנו כי הוא השחקן הכי טוב שלהם. עדיין יהיה קשה. אני מאמין שמכבי תנצח ותגמור במקום ה-2".

וויל ביינום, שמעמדו עשוי להיפגע בעקבות הגעתו של ירטין אמר: "ירטין הוא שחקן טוב. ראינו את זה באימון. הוא לא ישפיע עלי, אני ימשיך לשחק כרגיל. אני מאחל לו הצלחה. הכי חשוב שהקבוצה תצליח והיא לפני כולם".

גוראן ירטין: "אני מוכן למחר. מקווה מאוד לשחק. אשתדל לתת את הכל במשחק ולעזור למכבי לגמור מקום שני. מקווה שהמאמן ייתן לי צ'אנס. כשהמשחק יתחיל מחר ואעלה למגרש אתן את כל כולי כדי שמכבי תצליח, כדי שהקהל יהנה. אני יבוא לתת מלחמה ואני מקווה לפתוח עם ניצחון".

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק