4 המלצות WINNER למשחקי היום

מקסיקו נגד אורוגוואי, צרפת מול המארחת דרום אפריקה, יוון מול ארגנטינה וניגריה מול דרום קוריאה. ארבעה משחקים וארבע המלצות WINNER מיוחדות לפניכם

יום שלישי 22 יוני 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

 משחק מספר 3: מקסיקו – אורוגוואי: שתי הנבחרות הלטיניות נפגשות למשחק השלישי והאחרון בשלב הבתים, שתיקו יבטיח לשתיהן עליה מרשימה לשלב שמינית הגמר. למזלן, נבחרת צרפת העלובה שכביכול נחשבה לפייבוריטית בבית זה, הוציאה את כל הרפש החוצה בדיוק בזמן הגורלי, והמאמנים אגירה המקסיקני, וטברז מאורוגוואי ניצלו זאת כראוי. למרות ההעפלה הדי צפויה לשלב הבא, הנבחרת שתסיים בבית זה במקום השני כנראה תפגוש את הנבחרת המפחידה של לאו מסי שעד עתה היא הנבחרת המרשימה ביותר במונדיאל, כך שבכלל לא בטוח ששתי הנבחרות יעלו כדי לסיים עם תוצאה מאוזנת. המקסיקנים שעלו כרגיל מהבית המרכז אמריקאי פתחו עם תיקו 1:1 משער של מרקז מול המארחת דרום אפריקה, ובמשחק השני ניצחו די בקלילות את צרפת משערים של הרננדז ובלנקו הבלתי נגמר. אורוגוואי שעלתה רק במשחקי הפלייאוף פתחו עם תיקו מאופס ומשעמם מול צרפת, ובמשחק השני התפוצצה מול המארחת כשדייגו פורלאן מוביל אותה עם צמד שערים בניצחון 0:3. שתי הנבחרות די זהות ברמתן ובסגנון המשחק הלטיני, ולמרות ששתיהן יעלו כדי להימנע ממפגש עם ארגנטינה בסופו של דבר המשחק יסתיים בתיקו. ההימור: X (יחס 1.60)


משחק 12: צרפת – דרום אפריקה: שתי הנבחרות המאכזבות בבית א' נפגשות למפגש שיחתום טורניר די עלוב מבחינתם. הצרפתים שכבר בשלב המוקדמות ובמשחקי הפלייאוף מול אירלנד לא נתנו לאוהדיה יותר מדי סיבות לאופטימיות, אך אף אחד לא ציפה לרמת הרפש שיצאה החוצה אחרי ההפסד למקסיקו. אנלקה נופה מהסגל בבושת פנים, הקפטן אברה מתקוטט עם מאמן הכושר, ריברי משפיל את גורקוף ומעל כולם עומד הליצן הראשי דומנק שלא שולט בנבחרתו. האפריקאים אומנם לא ציפו לזכות בגביע הנכסף, אך הם לא ציפו להיות הנבחרת הראשונה בתולדות המונדיאל שמארחת את הטורניר ולא עולה משלב הבתים. למרות פתיחה די אופטימית בתיקו 1:1 מול מקסיקו, במשחק האחרון מול אורוגוואי חניכיו של קרלוס פריירה הושפלו 3:0 ואיבדו את השוער המצוין קונה שהורחק באדום. למרות העדיפות הברורה של נבחרת הטריקולור המפורקת, האפריקאים יסיימו את הטורניר עם ניצחון שינעצו עוד מסמר בארון הקבורה של דומנק שיעזוב את הנבחרת בבושת פנים. ההימור: 2 (יחס 3.25)


משחק מספר 24: יוון(1+) – ארגנטינה: המפגש האחרון בין שתי הנבחרות היה במונדיאל 94 בארה"ב, המשחק הסתיים בתוצאה 0:4 לארגנטינאיים כשאת השער היפה במשחק כובש דייגו ארמנדו מראדונה, מה שמאוחר יותר התגלה כשערו האחרון בנבחרת. 16 שנים עברו ושתי הנבחרות נפגשות כשהפעם דייגו חצה את הקווים לעמדת המאמן. יוון פתחו את הטורניר בצורה איומה שהפסידו רק 2:0 לדרום קוריאה הנמרצת, גם המשחק השני מול ניגריה נפתח באותו מומנטום כשהאפריקאים עלו ל0:1 מוצדק אך כרטיס אדום לחובתו של קייטה הניגרי שינה את מומנטום זה, והיוונים הפכו את התוצאה על פיה. הארגנטינאים לפחות בינתיים משחקים את הכדורגל הכי התקפי בטורניר עד עתה. במשחק הפתיחה רק יכולת פנומנלית של וינסט אניימה מנעה מהם ניצחון רב שערים, ובמשחק השני הם הביסו את הנבחרת דרום קוריאה המצוינת 1:4 משלושער של היגוואין ועוד שער עצמי של הקוראנים. מראדונה שכבר הבטיח את העלייה ייתן למספר שחקני מפתח בהרכב לנוח ובחוליית ההתקפה יפתח עם המשולש הדורסני שיורכב ממסי, אגווארו ומיליטו. למרות הניצחון המקרי של היוונים שעוד מותיר להם סיכוי תיאורטי לעלייה, שחקני הספסל הארגנטינאים שיקבלו הזדמנות יעלו חדורי מוטיבציה וינצחו בשני שערים לפחות. ההימור: 2 (יחס 3.25)


משחק מספר 35: ניגריה – דרום קוריאה: המשחק שיחתום את בית ב' יפגיש את ניגריה החסונה מאפריקה, לנבחרת דרום קוריאה הנמרצת מאסיה, שניצחון יעלה אותה לשלב השמינית. הניגרים שנחשבו לנבחרת השנייה בטיבה אחרי ארגנטינה בבית זה, פתחו עם הפסד מינמלי מולה במשחק הפתיחה. המשחק שלמעשה הוציא אותה כמעט בוודאות מתמונת העלייה היה מול יוון החלשה. האפריקאים הובילו 0:1 משער של אוצ'ה ונראו בדרך לניצחון קליל, אך לבסוף הפסידו 2:1 אחרי הרחקה מיותרת של סאני קייטה, ורק ניצחון גבוה והפסד יווני יעלו אותה לשלב הבא. הדרום קוריאנים פתחו מצוין את הטורניר עם ניצחון 0:2 מרשים מול יוון וגם במשחק מול ארגנטינה נראו בכלל לא רע עד שלאו מסי התעורר בדקות הסיום והוליך את התכולים לבנים לניצחון 1:4 שדי מטעה מבחינת התוצאה. שתי הנבחרות ייפרדו בתוצאה מאוזנת שתעלה את האסייתים לשלב הבא. ההימור: X (יחס 3.00)            

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק