דומנק: שברנו את הלב לאוהדים

מונדיאל 2010, בית א': המאמן המושמץ של צרפת, ריימונד דומנק ניסה לשדר עניינים כרגיל גם לאחר ההדחה המשפילה: "ראיתי נדיבות וסולידריות אצל השחקנים". פאריירה: "הבאנו גאווה למיליונים"

יום שלישי 22 יוני 2010
מערכת מונדיאל

פאדיחה לה פראנס. את מטר ההשמצות והבושות הצרפתים יקבלו כבר בצרפת, לאחר שינחתו שם בעקבות המפלה במחזור האחרון בבית א' 2:1 נגד מארחת הטורניר, דרום אפריקה ששתיהן אמרו שלום מוקדם מהצפוי במונדיאל. 

למרות זאת ריימונד דומנק, המאמן המושמץ של צרפת ניסה לשמור על איפוק בסיום ואמר: "כמו כולם אנחנו עצובים ומאוכזבים. למרות זאת ראיתי נדיבות וסולידריות בין השחקנים. חבל, שברנו את הלב לאוהדים, כשלא הולך לא הולך".

מנגד בדרום אפריקה דווקא נותרו מרוצים מהמצב: "ידעתי שלא יהיה קל בבית הקשה הזה. עשינו את מה שאפשר לעשות והבאנו גאווה למיליונים" - סיכם מאמן הנבחרת, קרלוס אלברטו פאריירה. 

קומאלו שכבש לזכות דרום אפריקה אמר: "האמנתי שאפשר להעפיל לשלב הבא. לא הלך, אבל הבאנו המון גאווה למדינה". 

מנגד, שתי נבחרות דווקא כן שמחו היום, אורוגוואי שגברה 0:1 על מקסיקו והתברר כי שתיהן העפילו לשלב שמינית הגמר. מקסיקו צפוייה לפגוש את ארגנטינה הגדולה בשלב הבא. 

מארקס: יש טעם מר. פורלאן: אני מאושר

רפא מארקס, בלם ברצלונה ומקסיקו אמר: "יש טעם מר, נצטרך להשתפר לקראת השלב הבא. זה לא יהיה קל". 

כוכב אורוגוואי, החלוץ דייגו פורלאן אמר: "הכי חשוב שהעפלנו מהמקום הראשון ואף ניצחנו. לא היה קל מולם, מאוד קשה. הם שלטו טוב בכדור, השמירה שלנו הייתה טובה וההגנה עשתה את התפקיד העיקרי". תמונה: גטי אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק