מכבי והפועל חיפה יועמדו לדין

תובע ההתאחדות החליט להעמיד לדין את מכבי חיפה בעקבות התנהגות אוהדיה, שהשליכו חפצים למגרש בסיום משחק הדרבי. הפועל חיפה מואשמת בהתנהגות בלתי הולמת של שחקניה. אסף קינן ישפוט את מכבי נתניה מול מכבי ת"א

יום שלישי 23 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 תובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד שלום אבן עזרא החליט היום להעמיד לדין את שתי הקבוצות החיפאיות, בעקבות אירועי הדרבי והתנהגות האוהדים ۑמשחק הדרבי אתמול בין הקבוצות (0:0).

מכבי חיפה תועמד לדין לאחר שאוהדיה זרקו חפצים בסיום המשחק לעבר שחקני הפועל חיפה, כאשר המגרש התמלא בחפצים ומטריות שהושלכו ע"י האוהדים. הפועל חיפה מנגד, תועמד לדין דווקא בעקבות התנהגות שחקני הקבוצה, ۩על פי הטענה התגרו באוהדי מכבי חיפה וחגגו את התיקו דווקא מול הקהל הירוק.

נגד הקבוצות לא עומדים עונשים של תנאי ולכן הן צפויות לספוג קנסות בדיון שייערך כבר מחר, אך לא צפויות לקבל עונשי רדיוס ומשחקים ללא קהל כפי שספגו כבר בית"ר ירושלים ומכביȠת"א.

בתוך כך, באיגוד השופטים פירסמו היום את שיבוץ השופטים למחזור הקרוב בליגת העל. אסף קינן קיבל את השיבוץ היוקרתי וישפוט במשחק המרכזי בין מכבי נתניה למכבי ת"א ביום שני. חיים יעקב ישפוט את המשחק בו תארח הפועל ת"א את מ.ס אשדוד. אۜי חכמון ישפוט את משחק החוץ של מכבי חיפה מול הפועל אשקלון.

יתר שיבוצי המחזור: בני יהודה - הפועל פ"ת (אלון יפת). הפועל חיפה - בית"ר ירושלים (מנשה משיח). הפועל עכו - הפועל ב"ש (לירן וקסברגר). הפועל ק"ש - מכביȠפ"ת (איתן תבריזי). הפועל ר"ג - בני סכנין (מאיר לוי).

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8