מרקו סטורארי חתם ביובנטוס

השוער השייך למילאן יעבור לגברת הזקנה לאחר שג'אנלואיג'י בופון נפצע במשחק הפתיחה של המונדיאל ויושבת לתקופה ארוכה. מילאן תקבל עבור השוער 4.5 מיליון יורו

יום רביעי 23 יוני 2010
מערכת TELESPORT
מרקו סטורארי, שוערה של מילאן שהושאל בעונה האחרונה לסמפדוריה והיה מהאחראים להוביל אותה למוקדמות ליגת האלופות, חתם היום באופן רשמי ביובנטוס.

סטורארי בן ה-33 שיחק לאורך הקריירה בקבוצות קטנות בליגות הנמוכות באיטליה, עד שבעונת 2007 נרכש על-ידי מועדון הפאר מילאן. הרוסונרי השאילו אותו בכל אחת מהעונות בהן הוא היה שייך למועדון, אך את הפריצה הגדולה שלו הוא רשם העונה במדי סמפדוריה. יש לציין כי גם במדי מילאן הוא הספיק לשחק ורשם 15 הופעות.

לאחר ששוערה של נבחרת איטליה ויובנטוס, ג'אנלואיג'י בופון, נפצע במשחק הפתיחה של המונדיאל ונודע כי הוא יושבת לתקופה ארוכה מהצפוי, החליטו בגברת הזקנה להנחית שוער חדש במקומו והיום חתמו באופן סופי עם סטורארי. סכום העברתו בין הקבוצות מוערך בכארבעה וחצי מיליון יורו.

גם בסמפדוריה נלחמו על השארת השוער בסגל, אולם המו"מ בין הצדדים נמשך זמן רב ונראה כי פשרה הייתה רחוקה מלהגיע. כאשר יובנטוס נכנסה לתמונת המו"מ השוער לא התקשה להחליט ובחר בקבוצה מטורינו. אתמול הוא כבר הספיק לעבור את הבדיקות הרפואיות בהצלחה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק