אין טעם לליגה בלי ביתר

אסור לתת לקבוצה של המדינה לשקוע. זוהי קריאה אחרונה לכל מי שהליגה שלנו יקרה ללבו. אהוד אולמרט, למשל, יכול לעזור מאוד

שבת 26 יוני 2010
שלמה חסיד
 ביום א' פגשתי במקרה את אורי מלמיליאן, המנג'ר הנכנס של בית"ר. אורי סיפר לי שבית"ר בצרות צרורות (את הציטוט המדויק שלו מוטב שלא אפרסם), שעידן ורד רוצה להישאר אבל אין שום ברירה אלא למכור אותו, ושחוץ ממומי דהאן שמפנטז על חברת ניהול, אף אחד לא מוכן לשים שקל על הקבוצה. אז מה אתה מחפש שם במצב הזה, הקשיתי עליו, אבל אורי הסביר שלא עוזבים את הקבוצה במצב כזה.

אני פונה  לכל מי שהכדורגל הישראלי יקר לו: אל תתנו לבית"ר ירושלים ליפול. בית"ר זה מועדון של חצי מיליון אוהדים,בית"ר היא עוגן לאלפי בני נוער בירושלים שמחפשים כיוון בחיים ולא רוצים ליפול לסמים. בית"ר זה הטעם והריח של הליגה. בלי בית"ר אפשר לסגור את הבסטה.

כשהקבוצה של המדינה לא מצליחה לסגור אפילו עם איליה יבוריאן שברח לה להפועל פתח תקווה, כל הליגה שלנו לא שווה כלום. כי אם בית"ר תפתח את הליגה בהרכב אלמוני ותדשדש איפשהו בפלייאוף התחתון, הליגה שלנו תאבד עוד ועוד עיניין, כשלכולם ידוע שבלאו הכי הליגה הזאת לא כל כך מעניינת.

אפילו אוהדי הפועל ששונאים את בית"ר לא צריכים לשמוח שהקבוצה מירושלים נופלת. אחרי הכול, הם מקבלים פחות שלושה משחקים גדולים בעונה, ויש להם פחות סיבה לעשות מנוי. כי מי בכלל עושה מנוי להפועל בשביל לראות אותה מתמודדת מול מכבי פתח תקווה? עושים מנוי בשביל הדרבי, בשביל המשחקים נגד בית"ר, והקרבות מול חיפה.

בקיצור ולעניין, חייבים להציל את בית"ר. שקורנפיין יחבור לדדש, שדדש יזעיק את אולמרט, שאולמרט יפשפש בנייד שלו וימצא עוד איזה עשיר מניו יורק שיש לו כסף כמו שלי יש צרות, ובא לציון גואל.

אולמרט היה האיש שהביא לבית"ר את כל הבעלים הקודמים שלה. קובי בן גור, גד זאבי, פניג'ל וחבורתו ואח"כ גאידמק, את כולם הביא ראש הממשלה לשעבר. מותר להעריך שכושר השכנוע שלו עדיין איתו, וזה הזמן שלו לברוח קצת מהצרות המשפטיות שלו ולהרוויח תקשורת חיובית ובחינם ולמצוא לקבוצה שהוא אוהד בעל בית חדש.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק