הערב בגלאזגו: רוני חוזר להרכב

אלכס פרגוסון ומנצ'סטר יונייטד יתארחו הערב באצטדיון "אייברוקס" של ריינג'רס, ולפי המנג'ר הסקוטי מדובר במשחק החזרה של הכוכۑ הגדול: "כל הסימנים מראים שזה יכול להיות משחק גדול בשבילו"

יום רביעי 24 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

אחרי חופשה משפחתית בדובאי ושיקום בארה"ב, ווין רוני מߕכן לחזור לשחק כדורגל ברמות הגבוהות ביותר. חלוץ נבחרת אנגליה בן ה-25 עבר תקופה לא קלה מאז המונדיאל בדרום אפריקה, בו כלל לא מצא את הרשת, לאחר מכן פורסמה הפרשה בה נחשף עם נערת ליווי ולסיום הוא נפצע בקרסול ונאלץ להשתקם מספר שבועות בארה"ב.

אם לא די בכך, כמובן שזכור השבוע הקריטי בו ביקש לעזוב את מנצ'סטר יונייטד. אבל ייתכן והכל מסתדר לרוני לטובה אחרי שבסיום הסערה מצא את עצמו עם חוזה חדש באולד טראפורד, את פרשת נערת הליווי הוא סיים עם חופשה משפחתית בדובאי ואת השיקום בארה"ב הוא עבר בהצלחה̬ מוכן מתמיד לחזור למגרשים.

הערב ב"אייברוקס" בגלאזגו הוא ישוב להרכב היונייטד אחרי זמן רב, ואלכס פרגוסון מאמין כי זה יכול להיות משחק החזרה הגדול של רוני: "הקאמבק שלו הערב בהחלט מהווה בשבילו ובשביל כולנו התחלה חדשה. רוני כשיר לחלוӘין לשחק. אולי ייקח לו שניים או שלושה משחקים לחזור לכושר משחק, אבל המשחק הערב יעזור לו. אין לי ספק בכך".

המנג'ר הסקוטי סיכם במסיבת העיתונאים: "המשחק מול ריינג'רס מרתק במיוחד. בשביל רוני יש את כל הפלוסים הנחוצים על מנת לחזור ובגדול - משטח הדשא מצוין, אצטדיון נהדר והאווירה שם משובחת. בשביל שחקן איכותי כמו ווין זה כל מה שצריך".

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8