קרלטון קול: הטקטיקה שלנו לא נכונה

חלוצה של ווסטהאם, יוצא במתקפה חזיתית נגד אברחם גרנט המנג'ר שלו ואמר היום בראיון ל"דיילי" האנגלי: "אין לנו תוכנית ב' במשחק שלנו. מול ליברפול שיחקתי לבד בחוד. איך אפשר לשחק ככה?"

יום רביעי 24 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 אברהם גרנט, המנג'ר הישראלי של ווסטהאם נמצא תחת לחץ עצום בעקבות הפתיחה הכושלת של העונה בפרמייר-ליג וההידרדרות למקום האחרӕן. בעוד שבתקשורת האנגלית כבר סופרים לו את הימים, היום מתחילים להישמע גם קולות מתוך הקבוצה נגד גרנט.

קרלטון קול, חלוצה של ווסטהאם שפותח בדרך כלל על ספסל המחליפים, התייחס בעיקר למשחק האחרון של הקבוצה מול ליברפול, בו ווסטהאם הובסה 3:0 ואמר: "תוכנית המשחק היתה לבודד אותי בחוד ולמצוא אותי במסירות חכמות. זה לא עבד ולא היתה לנו תוכנית ב'. זה איום ונורא, אפילו לא היה לנו סיכוי לנצח את המשחק הזה".

קול הוסיף: "נראה לי שקיבלתי רק מסירה אחת כל המשחק, שמלבדה לא קיבלתי כדורים וזה̠ממש מתסכל. על מה אני אמור לעבוד באימונים?"

הנהלת ווסטהאם,  ממשיכה בינתיים לגבות את גרנט אבל עכשיו זה כבר ברור: אם ווסטהאם לא תשיג ניצחון באחד משני המשחקים הבאים שמצפים לה, מול וויגאן בבית וסנדרלנד בחוץ, גם גולד וסאליבן לא יוכלו לעמוד נגד אוהדי ווסטהאם ויפטרו את המאמן הישראלי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a