קאחה קבוצה מעולה, הולך להיות קרב

מכבי ת"א ומאמנה דייויד בלאט, ערכו מסיבת עיתונאים לקראת המשחק הגדול הערב ביורוליג מול קאחה לאבורל: "זו קבוצה מאומנת וחזקה שתיתן לנו פייט". דורון פרקינס: "כולם שם מסוכנים"

יום רביעי 24 נובמבר 2010
שלמה חסיא
 מכבי ת"א ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק המסקרן שלה הערב (21:45) ביורוליג מול קאחה לאבורל, אלופת ספרד והקבוצה היחידה שניצחה את מכבי ת"א העונה בכל המסגרות.

דייויד בלאט, המאמן שספג ביקורות אחרי התבוסה לקאחה ומאז רק מקבל שבחים בעקבות היכולת המצויינת של מכבי, התכונן לקראת המשחק הקשה שמצפה לקבוצה שלו: "מצפה לנו משחק מאוד קשה אבל אנחנו מחכים לזה. נצטרך לתת את הכול כדי לנצח את ۔קבוצה הזו".

בלאט, התייחס לתבוסה במפגש הקודם מול קאחה בספרד: "דיברתי עם השחקנים על המשחק ועל איך אנחנו יכולים לשפר את ההופעה שלנו. אני מקווה שנדע לעשות את ההתאמות הנדרשות מול הספרדים".

קאחה לאבורל היא קבוצה מצויינת, אבל באופן מפתיע הפסידה את שני משחקיה האחרונים ביורוליג, בבית לז'לגיריס קובנה ובחוץ מול פרטיזן. בלאט, התייחס ליריבה ואמר: "לא צריך לרחם עליהם, קאחה קבוצה מעולה שקולעת מצויין מהשלוש ויש להם שחקנים מהטובים ביבשת בטווח הזה. יהיה קרב אמיתי".
דורון פרקינס, שנראה מצויין לאחרונה במדים הצהובים, אמר: "קאחה קבוצה טובה ומאומנת. אם הם הפסידו כמה משחקים, זה לא אומר שהם לא יגיעו לשחק אגרסיבי. להיפך, הם יגיעו מאוד אגרסיביים, אבל גם אנחנו מוכנים. עשינו אימון ארוך מהרגיל, נשחק חזק וננסה להפריע למשחק שלהם. כולם מסוכנים שם, סימנו את כל הקבוצה". 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק