אוזיל: לא מפחדים מאנגליה

כובש השער לגרמניה מחמם מנועים לקראת שמינית הגמר. לאב: "לא תיארנו לעצמנו שיהיה לנו כל כך קשה נגד גאנה". מונטארי: "ההעפלה שלנו היא גאווה לאפריקה"

יום חמישי 24 יוני 2010
שלמה חסיד
 בגרמניה נשמו לרווחה אחרי הניצחון על גאנה 0:1 שסידר להם מקום בשמינית הגמר, שם תפגוש נבחרתם את אנגליה.

המאמן יואכים לאב אמר: "באנו למשחק הזה לחוצים, אבל הדבר הכי חשוב זה שהעפלנו לשלב הבא. לדעתי לא שיחקנו את המשחק הטוב שלנו, אבל היינו תכליתיים. לא ציפינו שיהיה לנו כל כך קשה, נוייר גילה יכולת יוצאת מהכלל".

כובש שער הניצחון המדהים, אוזיל, אמר: "ידענו שיהיה קשה ונלחמנו עד הרגע האחרון. אחרי שהרביתי להחמיץ במחצית הראשונה היתה לי הרגשה שאני עוד אבקיע במשחק הזה ואני שמח שעשיתי את זה. אנגליה מחכה בשמינית הגמר? אנחנו לא מפחדים ממנה ובאים לנצח".

מונטארי הגנאי אמר בשמחה: "ההעפלה שלנו היא גאווה גדולה לכל יבשת אפריקה. לא יהיה לנו קל מול ארצות הברית בשמינית הגמר. בשלבים האלה אין משחקים קלים".

במשחק השני ניצחה אוסטרליה את סרביה ושתי הנבחרות עפו הביתה. פים ורביק, המאמן האוסטרלי נמשע מדוכדך: "אני מאוד מאוכזב אבל לא היינו מספיק טובים. היינו צריכים עוןד קצת מזל ב-0:2 ולהבקיע עוד שער".

זיגיץ' הסרבי אמר: "הגיע לנו פנדל של מאה אחוז. אם היינו מבקיעים היינו עולים במאה אחוז. למה השופט לא נתן לנו? רק הוא יודע. זה הרגע שהרג לנו את הטורניר".
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק