בניון חתם ל-3 שנים בצ'לסי

מאמנה החדש של ליברפול, רוי הודג'סון, אישר עוד היום את מכירתו של יוסי בניון לצ'לסי. המשכורת הצפויה לקפטן נבחרת ישראל בדאבליסטית האנגלית: 70 אלף פאונד לשבוע. בניון: אתגר גדול

יום שישי 02 יולי 2010
מערכת TELESPORT
יוסי בניון, קפטן נבחרת ישראל, חתם הערב לשלוש שנים בקבוצת צ'לסי, אלופת אנגליה, מחזיקת הגביע האנגלי,  ואחת הקבוצות הבולטות בכדורגל העולמי בעשור האחרון.

התקשורת האנגלית דיווחה כבר בשעות הבוקר כי הפעולה הראשונה שיעשה מאמנה החדש של ליברפול, רוי הודג'סון, היא מכירתו של יוסי בניון לצ'לסי, כפי שנסגר בין המועדונים כבר לפני למעלה משבועיים.

באנגליה מספרים אף כי בניון כבר הספיק לבקר אתמול במגרשה של צ'לסי, הסטאמפורד ברדיג', וכן נפגש עם הבעלים של הקבוצה, רומן אברמוביץ'. בניון חתם בסוף השבוע  רשמית על החוזה בלונדון, המוערך ב-70 אלף פאונד לשבוע למשך 3  השנים הקרובות. הקשר יימכר לדאבליסטית האנגלית בסכום המוערך ב-6 מיליון פאונד.

בניון אמר לאחר החתימה: "אני רוצה להודות לכל מי שקשור לליברפול בה שיחקתי בשנים האחרונות. יש להם אוהדים נפלאים ומדהימים. המעבר לצ'לסי מאוד מרגש, זה ציון דרך בקריירה ואתגר גדול".


רק אתמול: הודג'סון מונה רשמית למאמנה של ליברפול

מה שהיה באוויר במשך תקופה ארוכה, הפך לרשמי. רוי הודג'סון, שהוליך את פולהאם הלונדונית העונה עד לגמר הליגה האירופית, מונה למאמנה החדש של ליברפול.

ליברפול, תשלם בסביבות 2.5 מיליון פאונד לפולהאם, עבור המאמן בן ה-62, שחתם באנפילד לשלוש העונות הבאות. הודג'סון יחליף בתפקיד את רפא בניטז, שעזב הקיץ את ליברפול לטובת אינטר, אחרי 6 שנים בתפקיד.

כעת, אחרי שלקח את תפקיד מאמן ליברפול, הודג'סון הסיר את עצמו מרשימת המועמדים למאמנה הבא של נבחרת אנגליה, במקומו של קאפלו האיטלקי.

הודג'סון הנרגש, אמר עם מינויו: "זה התפקיד הכי נחשק בכדורגל האנגלי. אני שמח ונרגש לאמן את הקבוצה האנגלית הכי מצליחה בהיסטוריה ולא יכול לחכות לפגוש את השחקנים והצוות החדש שלי".

הודג'סון, החל את קריירת האימון שלו ב-1976 עם האלמשטד השבדית וכמו כן אימן גם את קבוצתו בריסטול סיטי, אינטר מילאן ובלקבורן.

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק