הקליפרס תנסה להתאושש מול סקרמנטו

ביום שני הצליחה לוס אנג'לס לקטוע רצף של 9 הפסדים עם ניצחון על ניו אורלינס. הלילה, במשחק ביתי מול הקבוצה של עמרי כספי נדע אם היא בדרך ליציאה מהמשבר. המלצת WINNER מיוחדת למשחק

יום חמישי 25 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 הלוס אנג'לס קליפרס רוצה להשאיר מאחוריה את פתיחת העונה הנוראית שלה. מאזן הקבוצӔ עומד על 2:13, כאשר המאזן הביתי גם הוא גרוע - 2:6. לעומת זאת מאזנה של סקרמנטו עומד על 4:9 כשמאזן משחחקי החוץ עומד על 2:3.

רק בשנת 1999 רשמו הקליפרס מאזן פתיחה גרוע יותר. אז הם הפסידו בכל 17 המשחקים הראשונים של העונה. ביום שני הם קטעו רצף של 9Ġהפסדים בניצחון על ניו אורלינס 95:99. אריק גורדון כוכב הקבוצה השחיל 27 נק' במשחק הזה, כשהרוקי המצטיין של הקבוצה בלייק גריפין עושה דאבל-דאבל שמיני מפתיחת העונה כשקלע 24 נק' והוריד 13 ריב'. 

הקליפרס קלעו 52.6 אחוז מהשדה בשני משחקיהם האחרוניߝ, ואילו יריבתם הלילה, הקינגס, קלעה רק 37.2 אחוז מהשדה בשני משחקיה האחרונים. ביום שני הפסידה סקרמנטו ליוטה 83:94, והמאמן פול ווסטפול החליט להחדיר לשחקניו מודעות רבה יותר למשחק ההגנה. "מי שלא ייתן כוח להגנה שלנו פשוט לא ישחק אצלי", אמר ווסטפול, כאߩר דבריו היו מכוונים בין היתר לשחקן הישראלי של הקבוצה עמרי כספי שקורקע משני משחקים לפני ההפסד ליוטה.

הקינגס קולעים בממוצע 108.8 נק' למשחק, והסקורר של סקרמנטו טייריק  אוונס קלע בממוצע 20 נק' בשני משחקיה האחרונים, כשהוא קולע 7 מ-24 הניۡיונות שלו מהשדה. 

מדובר במפגש בין שתיים מהקבוצות החלשות בליגה, אולם לסקרמנטו יש מאץ' אפ טוב מול הקליפרס, כשסמואל דאלמברט, השומר המצויין של הקינגס צפוי לקחת את בלייק גריפין ויגביל אותו מאוד. הקליפרס, צריך לזכור סובלת מחסרונם של שחקני חמישۙה כמו כריס קאמאן הסנטר הגרמני, ביירון דייויס הרכז המצויין וגם ראסול באטלר. הקינגס, שנהנית מרוסטר מלא, תנחיל לקליפרס הפסד נוסף ותצא מהתקופה הרעה שלה.

משחק 89: ל.א קליפרס - סקרמנטו קינגס (3+): ההימור: 2, היחס 1.8

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2