חשבתי שאנחנו מסוגלים ליותר

מאמן איטליה לא בורח מאחריות אחרי ההדחה של אלופת העולם מהמונדיאל בתום שלב הבתים: "לוקח עליי את מלוא האחריות. באנו למשחק עם פחד בעיניים, בראש ובלב. אני מצטער"

יום חמישי 24 יוני 2010
מערכת מונדיאל
אלופת העולם- נבחרת איטליה סיימה הערב (חמישי) את השתתפותה במונדיאל 2010 במפח נפש, אחרי הפסד 3:2 מביך לנבחרת סלובקיה וכשהיא נועלת את בית ו' בתום שלב הבתים.
 
המאמן מרצ'לו ליפי אמר בסיום: "אני לוקח עליי את מלוא האחריות. באנו למשחק עם פחד בעיניים, בראש ובלב. כנראה שלא הכנתי את השחקנים שלי כמו שצריך. אני מצטער, חשבתי שאנחנו מסוגלים ליותר". 

בפן האישי, המאמן הוסיף ואמר: "אני מצטער שכך אני מסיים את דרכי בנבחרת. אומנם לא חשבתי שנזכה בגביע העולם, אבל לא ציפיתי שככה זה ייגמר. אני מאחל בהצלחה למחליף שלי".

ג'יאנלואיג'י בופון הפצוע הוסיף: "כנראה שלא מגיע לנו להיות פה, אם לא הצלחנו לנצח אף נבחרת. היינו צריכים לעשות יותר. אנחנו מצטערים, אכזבנו מדינה שלמה. זה טורניר שלא נרצה לזכור".

מן העבר השני, המאמן ולדימיר וייס לא הצליח לכבוש את חיוכו: "זה יום מדהים. הכנו את עצמנו כמו שצריך למשחק הזה ואני גאה בשחקנים שלי שעשו היסטוריה ושימחו בצורה כזו את כל העם הסלובקי".
 
מארק האמשיק אמר: "זו תוצאה היסטורית. הגענו למשחק בידיעה שאין לנו מה להפסיד, ומבחינתנו עצם העלייה למונדיאל היתה הישג אדיר. אף אחד לא האמין שנוכל לעבור שלב, בטח לא אחרי שהוגרלנו לבית עם איטליה".

צילום: Getty Images.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק