שום דבר אינו בלתי אפשרי

הונדה, כוכב הניצחון של יפן על דנמרק, מסתכל קדימה: "המשחק הבא יתר חשוב" לה גוון: "אני אשם בכישלון"

יום שישי 25 יוני 2010
שלמה חסיד
הניצחון הגדול של יפן על דנמרק 1:3 רק פתח את התיאבון של היפנים שמיישרים מבט לעבר שמינית הגמר.

כוכב הניצחון, הונדה,  אמר: "זה רגע גדול לנבחרת שלנו, אבל זה בפירוש לא השיא שלנו. אנחנו הולכים קדימה וכבר חושבים על המשחק הבא. פרגוואי זו יריבה יותר חזקה ואני בטוח שיהיה לנו קשה למרות שזה לא בלתי אפשרי. אנחנו ממש לא רוצים לסיים את המונדיאל הנפלא הזה".

בצד הדני היו פחות שמחים. בנדטנר אמר: "זו אכזבה גדולה לעוף לפני שמינית הגמר בפעם הראשונה מאז שאנחנו משתתפים בטורניר. אני בטוח שבפעם הבאה נבוא עם נבחרת רעבה יותר שתביא את הכדורגל הדני למקום שאנחנו רוצים להיות  בו. עוד נפצה את הקהל שלנו על האכזבה היום".

במשחק השני בבית הולנד ניצחה את קמרון שסיימה את הטורניר עם אפס נקודות. מאמן קמרון,  לה גוון,  אמר: "אני לא הצלחתי לאחד את השחקנים, ולכן אני עוזב את הנבחרת, מה גם שהחוזה שלי נגמר. זו אכזבה גדולה לסיים כך את המונדיאל. אני בטוח שהבא אחרי ישכיל להוציא מהנבחרת הזאת את המיטב, כי יש לנו כלים להצליח בזירה העולמית".

הונטלאר, שכבש את שער הניצחון להולנד, אמר: "עד עכשיו הכול הולך לנו כמו לפי הזמנה מראש. אבל זה לא מבטיח לנו דבר לגבי ההמשך. היה לנו בית קשה והעפלנו מהמקום הראשון, אני מקווה להמשיך בתנופה ולהגיע למקומות הגבוהים"..

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק