וול נבחר ראשון בדראפט

דראפט ה-NBA לא זימן הלילה דרמות, אחרי שוושינגטון בחרה, כצפוי, את הרכז ג'ון וול בבחירה הראשונה וצירפה גם את קירק היינריך משיקגו. סקרמנטו בחרה בדמרכוס קאזינס מקנטאקי

יום שישי 25 יוני 2010
מערכת TELESPORT

רכזה של קנטאקי, ג'ון וול, נבחר הלילה כצפוי בבחירה הראשונה בדראפט 2010. וול, 19, שנבחר לשחקן השנה בבתי הספר התיכוניים אמר: "אני יודע שיש ממני ציפיות ויש עליי לחץ, תמיד היו ממני. אני מנהיג על המגרש, אבל בטח שבגילי אני לא אחד שנותן פקודות".

וול, צפוי לחזק את הקו האחורי של וושינגטון ולשחק בעמדה מספר 1 כאשר גילברט ארינאס, שנשאר בקבוצה למרות בעיות המשמעות שלו, ישחק בעמדה מספר 2.

פילדלפיה שבחרה שנייה תצרף בעונה הבאה את אוון טרנר, שחקן השנה במכללות. ניו ג'רזי, בחרה שלישית בדרק פייבורס מג'ורג'יה טק.

מינסוטה החליטה שהשחקן הכי טוב עבורה הוא ווסלי ג'ונסון מסירקיוז, וסקרמנטו שמאוד ריתקה אותנו בדראפט של השנה שעברה בחרה בדמרכוס קאזינס מקנטאקי. גולדן סטייט העדיפה את  אקפה יודו מביילור. גרג מונרו מג'ורג'טאון נבחר שביעי על ידי דטרויט.  הקליפרס בחרו באל פארוק אמינו מוויק פורסט, יוטה בחרה את  גורדון הייוורד מבאטלר במקום התשיעי, ואינדיאנה לקחה את פול ג'ורג' מפרסנו סטייט.

הדבר המעניין ביותר ב-24 השעות האחרונות היה העסקה בין וושינגטון לשיקגו בולס. הוויזארדס תקבל את קירק היינריך מהבולס וזואת כדי לפנות כסף בתקציב של בולס שאמורה לצרף שחקני שחקנים בכירים, אחד מהם, כנראה, לברון ג'יימס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק