0

הנבחרת האנגלית למונדיאל 2018

ביום חמישי הבא בציריך תתקיים ההצדעה הסופית שתקבע את זהות מארחת מונדיאל 2018. ההתאחדות האנגלית מעלה הילוך ומצרפת לשורותיה לקראת ההחלטה את גדולי שחקניה, ביניהם בובי צ'רלטון ואלן שירר

יום שישי 26 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
ביום חמישי הבא בציריך, שוויץ, תיקבע זהות מארחת מונדיאל 2018. המונדיאל ישוב ליבשת אירופה לאחר שבקיץ האחרון שוחק בדרום אפריקה ובעוד ארבע שנים ייערך בברזיל, והמתמודדות הן אנגליה, רוסיה, והצעות משותפות לאירוח מצד ספרד-פורטוגל והולנד-בלגיה. כעת נכנסות המדינות לישורת האחרונה בניסיון לשכנע את הועדה האחראית כי ההצעה שלהן היא הטובה ביותר.

האנגלים לא זכו לארח טורניר מאז יורו 1996 והם עושים ככל שביכולתם על מנת לשוב ולארח במדינתם, הפעם את המונדיאל. ההתאחדות האנגלית צירפה לשורותיה כעת חמישה כוכבי עבר, מהגדולים ביותר - סיר בובי צ'רלטון, אלן שירר, גארי ליניקר, אנדי קול וג'ון בארנס. הם מצטרפים לצוות של 30 איש, ביניהם פאביו קאפלו המנג'ר, דיוויד בקהאם, ראשי ההתאחדות האנגלית וכן ראש ממשלת בריטניה.

בהתאחדות האנגלית אמרו שישה ימים לפני ההצבעה הגורלית: "שבוע הבא הוא קריטי עבורנו כיוון שזאת ההזדמנות האחרונה שלנו לשכנע את אנשי פיפ"א להצביע אנגליה לארח את מונדיאל 2018. אנחנו נעבוד קשה עד הדקה האחרונה. אנחנו נוסעים לשוויץ עם צוות תו۞ך וחזק שיעביר את המסר שלנו: חזק ועוצמתי, כיאה לניסיון אחרון לזכות בהצעה".

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק