סילבה הסכים לעבור למנצ'סטר סיטי

על פי הדיווחים בתקשורת הספרדית, דויד סילבה קשרה של ולנסיה ונבחרת ספרד, יצטרף למנצ'סטר סיטי שתשלם לולנסיה בסביבות 35 מיליון יורו. סילבה העדיף את הסיטי על פני צ'לסי ויחתום בשורותיה עד 2014

יום שישי 25 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 דויד סילבה, קשרה השמאלי של ולנסיה ונבחרת ספרד, ישחק בעונה הבאה במנצ'סטר סיטי. כך מדווחים היום כלי התקשורת הגדולים בספרד ובאנגליה. על פי הדיווחים, רוברטו מאנצ'יני, המנג'ר של הסיטי הצליח לשכנע את סילבה לעבור לסיטי ולא לצ'לסי, שגם היא מעוניינת בו מאוד והגישה הצעה כספית לקשר המוכשר של ולנסיה. 

"המארקה" הספרדי מדווח שהסיטי סיכמה כבר עם ולנסיה על מחירו של סילבה והיא תשלם לספרדים בין 30 ל-35 מיליון יורו עבור סילבה.

תנאי החוזה של סילבה בסיטי עדיין לא פורסמו, אבל הסיטי הציעה לסילבה חוזה לארבע העונות הקרובות, כך שסילבה צפוי לחתום בסיטי ולשחק בה עד 2014. הסיבה שסילבה היסס לשחק בסיטי היא העובדה שהקבוצה לא תשחק בעונה הקרובה בליגת האלופות, אבל ההצעה הכספית של הסיטי היתה גבוהה יותר מזו של צ'לסי.

ולנסיה, שנמצאת בקשיים כלכליים אדירים, כבר מכרה את דוויד וייה וחואן מאטה, שחקני נבחרת ספרד לברצלונה האלופה וסילבה, הוא השחקן הבכיר השלישי שיעזוב את ולנסיה, שעשתה קופה שמנה בעקבות העיסקאות הללו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק