8 המלצות WINNER לשבת

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם 8 המלצות למשחקי הכדורגל מהליגה בספרד, הליגה האיטלקית, הליגה הגרמנית וליגת ווינר בישראל. הכנסו וצפו בהמלצות

שבת 27 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

ליגה גרמנית

המבורג - שטוטגרט - 2 (יחס 3.15)

המבורג מדורגת במקום התשיעי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה, כל הארבעה הם הפסדי חוץ. בבית היא בסך הכל אחרי שני ניצחונות ותיקו. המבורג תארח היום את שטוטגרט החלשה שמדורגת במקום ה-16 בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי הפסד מול קלן, תיקו מול קייזר 3-3 ושני ניצחונות רצופים, 6-0 על ברמן ו-3:0 על חטאפה בליגה האירופית. המבורג תחסר למשחק הߙום לא מעט שחקנים.. בין הרשימה יש את אליה, קאקאר, מאטיינסן, סטפנאק, יאנסן, בנחאמין, האוגו ואת קאסטלן. שטוטגרט תחסר בסך הכל שני שחקנים, את החלוץ האודל ואת המגן בולארוז. המבורג חלשה מאוד בתקופה האחרונה, שטוטגרט שאמנם מדורגת בתחתית הטבלה, מראה מדי פעם סימנים ߩל קבוצת צמרת... יש לי הרגשה ששטוטגרט תחזור היום מהמבורג בידיים מלאות.

קייזרסלאוטרן - שאלקה - X (יחס 2.75)

קייזר מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשהי אמגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה כשהיא כובשת בארӑעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה, שלושה שערים למשחק בממוצע. היא מנצחת 3-1 את נירנברג במחזור האחרון, מסיימת בתיקו 3:3 מול שטוטגרט, מנצחת 3-0 גם את בילפילד בגביע וגם את גלאדבך בליגה ובין לבין מפסידה במשחק אחד 3-1 לבאייר לברקוזן. מול קייזר תשחק היום שאלקה שӔתעוררה יפה מאוד. שאלקה מדורגת במקום ה-15 כרגע כשהיא בסימן עליה והתאוששות. היא מביסה 3-0 את ליון במשחק האחרון בליגת האלופות, לפני כן בליגה היא שוחטת 4-0 את ורדר ברמן וגם לפני שבועיים 3-0 את סט פאולי בליגה. במשחקי החוץ שלה היא מסיימת בשלוש תוצאות תיקו מתוך ېרבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. קייזר תחסר למשחק היום ארבעה מגנים, פטסוס, דיק, רודניי ואת סימיוניק. שאלקה מהצ דהשני תחסר למשחק היום שלושה מגנים, פאנדר, פלסטאן ואת סארפי ושלושה קשרים, מוריץ, קניה ואת הוגלנד. שאלקה בהתאוששות אבל בחוץ היא לא מצליחה להשיג כמעט ߠיצחונות, על הנייר קייזר קבוצה חלשה יותר ממנה אך היא בכושר טוב לאחרונה. ההימור שלי, תוצאת תיקו.

ליגה ספרדית:

סראגוסה - ויאריאל - 2 (יחס 1.95)

סראגוסה סוגרת את הטבלה עם שמונה נקודות בלבד מתוך 36 אפשריות כשהי אמגיעה למשחק היום אחרי תיקו 1-1 מול חטאפה ושני הפסדים קודם לכן מול סביליה ובטיס בבית. סראגוסה תארח היום את ויאריאל שמדורגת במקום השלישי בטבלה כשזו מסיימת בתיקו 1-1 מול ולנסיה במחזור האחרון, זאת אחרי הפסד לברצלונה 3-1 בחוץ ושני ניצחונות רצופים 2-İ בגביע על פולידפורטיבו ו-4:1 בליגה על בילבאו. סראגוסה תחסר למשחק היום את הקשרים פונזיו ואת הריירה ובנוסף אליהם גם המגן לנזארו והחלוץ אוצ'ה יעדרו. ויאריאל מהצד השני תחסר למשחק היום את המגן קאפדווילה ואת הקשר ואלרו. ויאריאל אמנם לא משחקת טוב בשני המשחקים האחרונים שלה אך חשוב לזכור שהיה מדובר במשחקים מול ברצלונה וולנסיה, שתיים מהגדולות של הליגה הספרדית. סראגוסה לא נמנית עם הקבוצות הגדולות כשהיא בדרך לליגה השניה. ויאריאל לדעתי תצא מהמשחק הזה עם שלוש נקודות חשובות.

אתלטיקו מדריד - אספניול - 1 (ۙחס 1.50)

אתלטיקו מדריד מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא בכושר טוב והיא אחרי שני ניצחונות ליגה רצופים 4-2 מול סוסיאדד בחוץ ו-3:0 בבית על אוסאסונה. בסך הכל מדריד אחרי שלושה ניצחונות, הפסד אחד ותיקו בחמשת המשחקים האחרונים שלה. מולה תשחק היום אۡפניול שמדורגת במקום הרביעי בטבלה. אספניול מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה משחקים ללא הפסד בהם היא משיגה שני ניצחונות ליגה, תוצאת תיקו נוספת בליגה ועוד אחת בגביע מול ויאדוליד. מדריד תחסר למשחק היום את בורחה ואת השוער המשני אסיירחו, שני שחקני ספסל בכל מקרה. אספߠיול מהצד השני עם רשימה ארוכה מאוד כשמי שלא ישחק אצלה הם קורו, דוד גארסיה, ויקטור רואיז, אלדו בוצ'ר, גאלאן, דה לה פניה ואת פילפה מאטיוני. אספניול בסך הכל קבוצה חזקה מאוד אך לדעתי אתלטיקו מדריד שנמצאת בכושר מצויין תנצל את הביתיות שלה ואת רשימת החיסורים הגדולה של האורחת והיא תנצח היום בפעם השלישית ברצף. חזקו ב-X.


ליגה איטלקית:

סמפדוריה - מילאן - 2 (יחס 1.90)

סמפדוריה מדורגת במקום השמיני בטבלת הליגה האיטלקית כשהיא מנצחת במחזור האחרון 3-2 בלצ'ה, Ӗאת אחרי הפסד לפארמה ושלוש תוצאות תיקו. סמפדוריה תפגוש היום לצערה את מילאן שנמצאת בכושר הטוב ביותר כרגע בליגה האיטלקית כשזו אחרי חמישה ניצחונות רצופים, 2-0 על אוקזר בליגת האלופות במחזור האחרון, וארבעה ניצחונות ליגה רצופים מול פיורנטינה,

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק