אין סיכוי שאשוב לריאל מדריד

ווסלי שניידר הוליך את אינטר לתואר אלופץ אירופה ולדאבל במדינתו, כעת הוא הוליך את הולנד עד לשמינית הגמר אבל על חזרה לריאל מדריד אין על מה לדבר, גם למרות מינויו של מוריניו: "במדריד לא כיבדו אותי"

שבת 26 יוני 2010
מערכת TELESPORT
ווסלי שניידר הוא ללא ספק אחד משחקני העונה בכדורגל האירופאי. הוא הוליך את אינטר של מוריניו בעונה האחרונה לכל התארים האפשריים - ליגות וגביע באיטליה והדובדבן שבקפצת, אליפות אירופה.

כמו במקרה של אריאן רובן, חברו לנבחרת אותה הם מובילים כרגע במשחקי גביע העולם בבטחה, שניהם נזרקו במהלך העונה האחרונה מריאל מדריד. בניגוד לבלאנקוס, הם דווקא השיגו תארים במהלך העונה האחרונה.

כעת, עם מינויו של ז'וז'ה מוריניו לריאל מדריד, נשאל ווסלי שניידר לגבי הסיכויים שלו לשוב למדריד. אבל הקשר המצטיין אפילו לא שוקל זאת: "זה יהיה משוגע מבחינתי לחשוב על חזרה לשם. הם לא כיבדו אותי והתייחסו אליי רע מאוד".

לווסלי שניידר בעונה הבאה יהיה מאמן חדש, גם הוא אלוף אירופה בעברו, מנג'ר ליברפול עד הקיץ האחרון, רפא בניטז. שניידר התייחס לגבי שינוי המאמן: "אני מאחל למוריניו את כל ההצלחה במדריד. מגיע לו לזכות בכל תואר אפשרי, אבל אני לא אחזור לריאל מדריד, גם לא איתו. דירק קויט (נבחרת הולנד וליברפול) אמר לי רק דברים טובים על בניטז".

צילום: Getty Images

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק