תמיד חלמתי על הרגע הזה

סוארז, כוכב הניצחון של אורוגוואי, לא ידע את נפשו. טבארס: "השער שספגנו העיר אותנו". אנחנו קים ג'ונג וו המפסיד: "הולכים הביתה עם ראש מורם"

שבת 26 יוני 2010
שלמה חסיד
שחקני נבחרת אורוגוואי חגגה היטב את הניצחון על דרום קוריאה 1:2 ששם אותם בעמדת זינוק טובה להגיע עד חצי גמר המונדיאל (יפגשו ברעבע הגמר את גאנה או ארה"ב ברבע).

לואיס סוארז, מבקיע שער הניצחון המדהים של הנבחרת, אמר: "תמיד חלמתי להגיע לרגע כזה, אבל לא הייתי בטוח שזה יתגשם. אנחנו הולכים בתוך חלום ופשוט לא רוצים שזה יגמר. אין לי העדפה את מי לקבל ברבע הגמר, גאנה או ארצות הברית, אבל ברור שהמטרה כרגע היא חצי הגמר, ובטוח שנבוא במלוא האדרנלין. אנחנו נבחרת ששייכת לטופ העולמי, ושם אנחנו רוצים להיות".

המאמן המאושר, אוסקר טבארס: "יכול מאוד להיות שזה המונדיאל של הכדורגל הדרום אמריקאי. ידעתי היטב למה השחקנים שלי מסוגלים ולשמחתי עד עכשיו הם הביאו את זה למגרש. עדיין לא חושבים פה על המשחק הבא. הלילה נשמח, ממחר נתחיל להתכונן לרבע הגמר, כשאני לא חושב שבמעמדים כאלה יש פייבוריטית, הכול כאן פתוח".

קים ג'ונג וו, כוכב דרום קוריאה, אמר: "נתנו את הכול במשחק אבל נתקלנו ביריבה עדיפה שלדעתי תהיה בחצי גמר המונדיאל. אנחנו הולכים הביתה עם ראש מורם, כי עשינו מונדיאל יוצא מהכלל"


צילום: Getty Images.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק