סטרול סגר במכבי תא

לאחר 4 שנים בהן שיחק במכבי נתניה ובלוקרן הבלגית, בלם נבחרת ישראל סגר את תנאיו במועדון בו גדל, וימריא עם הקבוצה למחנה האימונים. גם באנינג הקמרוני חתם. האוהדים מתכננים מפגן תמיכה באימון הערב

שבת 26 יוני 2010
שלמה חסיד
לאחר 4 שנים מחוץ למכבי תל אביב, אבי סטרול, בלם נבחרת ישראל, סגר את תנאיו באופן סופי במועדון בו גדל. הבלם הסכים להצעה המחודשת שהעלתה בפניו הנהלת הקבוצה, לאחר שתחילה היה נראה כי הצדדים רחוקים מלסגור את הפערים. סטרול יצטרף למחנה האימונים של הצהובים בהולנד.

נכון לעכשיו, אמורה מכבי ת"א להסתפק בשלושה בלמים ולעת עתה לוותר על צירופם של יא יא פטי וזאב חיימוביץ', שהוזכרו כמועמדים, כאשר סטרול יצטרף לניבאלדו הברזילאי ולניסו קפילוטו.

לא רק אבי סטרול יעלה על המטוס להולנד, אלא גם הקשר האחורי הקמרוני, אלברט באנינג שעבר את הבדיקות הרפואיות בהצלחה וחתם על חוזה של שנה למרות שתחילה היה נראה כי ישנה התלבטות לגביו. המאמן יוסי מזרחי נתן אור ירוק להחתים את שחקן נבחרת קמרון לשעבר, לאחר שצפה בלא מעט קלטות שלו, ואף התרשם לטובה.

למרות השמועות כי הצהובים יצטרכו לפצות את פ.ס.ז' בעלות הכרטיס של השחקן, מתברר כי הקמרוני שחקן חופשי וכי השכר שלו יהיה בסך הכל כ- 160 אלף דולרים לחוזה התקשרות של שנה אחת בלבד.

אוהדי מכבי ת"א יגיעו ביום ראשון לאימון הערב

בתוך כל מסע הרכש, אוהדי מכבי תל-אביב מתכננים להגיע בהמוניהם לאימון הערב של הקבוצה ביום ראשון.

ארגון "השחקן ה-12" הודיע כי למרות משחק שמינית גמר המונדיאל בין אנגליה וגרמניה שייערך במקביל לאימון, האוהדים רוצים לתמוך בקבוצה באימון הערב האחרון לפני יציאתה למחנה האימונים בהולנד ביום שלישי, וכן לקבל את השחקנים הזרים שלא זכו לראות את הקהל בפעולה - ניבאלדו, חאריס מנדויאנין ואלברט באנינג.

אימון הערב של מכבי תל-אביב ייערך בשעה 18:00 בקריית שלום ובקבוצה מצפים למאות של אוהדים שיגיעו למתחם האימונים. ביום שני תערוך מכבי ת"א אימון בוקר ולמחרת תצא למחנה האימונים המסורתי במירלו. משחק הבכורה ייערך ב-15 ביולי במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק