כיאל נשאר בארץ, סילבה הושאל לחיפה

בירם כיאל, קשרה של מכבי חיפה, שבר את אפו ובשלב זה לא ימריא עם הקבוצה למחנה האימונים באוסטריה. ספורטינג ליסבון הודיעה הלילה על השאלתו של קשרה בן ה-21 למכבי חיפה לעונה הקרובה. צפו בסרטון וידאו של השחקן

יום ראשון 27 יוני 2010
אסף בילגורי
 חוסר מזל לבירם כיאל. קשרה של מכבי חיפה ונבחרת ישראל, שבר הבוקר את אפו באימון הקבוצה, רגע לפני שחיפה ממריאה לאוסטריה למחנה האימונים שלה.

כיאל, הובהל לבית החולים רמב"ם בחיפה שם הוא קיבל  טיפול ראשוני. בבדיקה נוספת שערך לו ד"ר בצלאל פסקין, רופא הקבוצה נקבע שהקשר לא ייצא בשלב זה עם הקבוצה למחנה האימונים ורק ביום רביעי תערך לו בדיקה נוספת, שלאחריה יוחלט אם הוא יכול לטוס ולהצטרף לקבוצה.

הפציעה של כיאל באה לחיפה בזמן לא טוב, מאחר וגם הקשר האחורי השני בסגל, ג'ון קולמה לא נמצא בתוכניות של אלישע לוי והוא בדרך החוצה מהקבוצה.

בתוך כך, ספורטינג ליסבון הפורטוגלית, אישרה הלילה על השאלתו של אדריאן סילבה, קשרה בן ה-21 למכבי חיפה לעונה הקרובה. הקשר בן ה-21, נחשב לכישרון מבטיח מאוד והוא משחק בנבחרת פורטוגל הצעירה. 

סילבה, שיחק עם ספורטינג ליסבון בכל המסגרות בעונה החולפת, אך בשלבים המכריעים הוא לא שותף והמאמן החדש של הקבוצה, פאולו סרג'יו מעדיף שהוא ישתפשף העונה בקבוצה אחרת ויקבל דקות משחק.

צפו בסרטון וידאו של השחקן על ידי לחיצה כאן.

יש לציין שבהסכם ההשאלה של מכבי חיפה עם הפורטוגלים, לירוקים אין אופציה להארכת החוזה, מה שאומר שבכל מקרה סילבה יחזור לספורטינג ליסבון בתום העונה הקרובה.

סילבה, צפוי להצטרף כבר מחר למחנה האימונים של מכבי חיפה באוסטריה ולקחת חלק אינטגלי באימונים, כאשר אלישע לוי בונה עליו במיוחד למשחקים באירופה בעונה הקרובה. 

במכבי חיפה מקווים לסגור הערב את את צירופו של עידן ורד מבית"ר ירושלים, כאשר בסביבתו של ורד מתעקשים על הכנסת סעיף יציאה לאירופה, מה שמעכב את ההעברה הצפוייה.

צפו בסרטון וידאו של השחקן על ידי לחיצה כאן.


תמונה: גטי אימג'

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק