9 המלצות מיוחדות למשחקי ה-WINNER

משחקי הגביע השבדי, הליגה השבדית השנייה ומשחקי הליגה האיסלנדית, נערכים גם הם היום. אנו מעניקים 9 המלצות מיוחדת למשחקים

יום ראשון 27 יוני 2010
מערכת מונדיאל

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

משחק מספר 42
:  גטבורג - קלמאר - X (יחס 2.80)

הליגה השבדית מסיימת אוטוטו סיבוב ראשון ואנו ניגשים למשחקי גביע. גטבורג מארחת את קלמאר כאשר היא מדורגת במקום ה-13 בטבלה. גטבורג לא הפסידה בחמשת המשחקים האחרונים שלה בהם היא ניצחה פעם אחת וסיימה ארבע פעמים בתיקו. קלמאר מהצד השני במקום השישי בטבלה כשהיא אחרי תוצאת תיקו במחזור האחרון, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. קלמאר הפסידה בגטבורג בשלושת המשחקים האחרונים שהיא שיחקה מולה שם, בשלושת המשחקים היא הפסידה בהפרש של שער אחד. גטבורג בסך הכל קבוצה מצויינת אך נראה שהעונה הזאת לא הולך לה יותר מדי טוב. קלמאר קבוצה מצויינת והיא בצמרת הטבלה עם כושר לא רע. אני מניח שהמשחק הזה יהיה שקול מאוד ולדעתי הוא לא יוכרע בתום 90 דק'.

משחק מספר 58: ליונגסקילה - גפלה - 2 (יחס 2.05)

ליונגסקילה מדורגת במקום החמישי בטבלת הליגה השניה בשבדיה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את גפלה שבמקום ה-11 בטבלת הליגה הראשונה. גפלה מנצחת את המשחק האחרון שלה מול אורגריטה בגביע 1-0 זאת אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד בליגה. שתי הקבוצות שיחקו ביחד לפני שנתיים בליגה הראשונה, אז נפרדו הקבוצות בשתי תוצאות תיקו בשני הסיבובים. בגדול, גפלה קבוצה טובה יותר מליונגסקילה, הבדלי הרמות בינהם אמנם לא עצומים אבל היתרון כאן הוא לזכות גפלה מהליגה הראשונה. עם זאת, הייתי ממליץ להזהר מהמשחק הזה, מדובר בליגה השבדית אחרי הכל, כבר ראינו הפתעות גדולות מאוד.

משחק מספר 50: אסיריסקה - פאלקנברג - 1 (יחס 1.45)

אסיריסקה מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים, שני ניצחונות ותיקו בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את פאלקנברג שמדורגת במקום ה-14 בטבלה כשזו מפסידה פעמיים במהלך שלושת המשחקים האחרונים שלה. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק החוץ בתוצאה 2-0. אסיריסקה השיגה העונה בבית מאזן של ארבעה ניצחונות ושתי וצאות תיקו, פאלקנברג משיגה העונה בחוץ מאזן של 2-2-2. דווקא בחוץ פאלקנברג משחקת טוב יותר כשבבית היא מפסידה בארבעה משחקים ומשיגה שתי תוצאות תיקו. בכל זאת, אסיריסקה קבוצה לא רעה ולדעתי האישית, היא תהיה זו שתנצח כאן.

משחק מספר 52: טרולהטן - סנדסבאל - 2 (יחס 1.65)

טרולהטן סוגרת את טבלת הליגה השניה כשהיא משיגה העונה ניצחון אחד בלבד. היא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 4-2 באנגלהולם. מולה תשחק היום סנדסבאל שבמקום השלישי בטבלה. סנדסבאל מגיעה למשחק היום מאוכזבת אחרי הפסד 1-0 אל מול אותה הקבוצה שניצחה את טרולהאן, אנגלהולם, לפני כן ניצחה סנדסבאל בשלושה משחקים רצופים. טרולהטן משיגה העונה בבית מאזן של ניצחון אחד, שלושה הפסידם ושתי תוצאות תיקו, סנדסבאל בחוץ עם שלושה ניצחונות, הפסד אחד ושתי תוצאות תיקו. סנדסבאל טובה יותר מטרולהאטן ולמרות שהיא לא ניצחה אותה בשני המשחקים בעונה שעברה, הפעם היא תעשה את זה.

משחק מספר 55: האמרבי - לנדסקרונה - 1 (יחס 1.85)

האמרבי מדורגת במקום השמיני בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון 2:0 מול סיריאנסקה. לפני כן הפסידה הקבוצה 4-2 לדגרפורס לפני שסיימה בתיקו 1-1 מול ליונגסקילה. מאזן הבית של האמרבי העונה עומד על שני ניצחונות, שלושה הפסדים ותיקו אחד. לנדסקרונה מהצד השני במקום הרביעי בטבלה. היא מנצחת במחזור האחרון 2-0 את בראג, זאת אחרי שהובסה לאסיריסקה 4-1 מחזור אחד לפני כן. מאזן החוץ של לנדסקרונה העונה עומד על 2-2-2. ניצחונ ההאחרון של לנדסקרונה על האמרבי היה לפני שבע שנים כשהשתיים נפגשו לאחרונה רק לפני חמש שנים. האמרבי ניצחה אז במסגרת הליגה 3-0 בסיבוב הראשון ו-4:0 בסיבוב השני. אז תוצאות כאלו לדעתי לא נראה השנה, האמרבי נחלשה מאז, אבל לדעתי האישית, היא יכולה להשיג היום ניצחון. הייתי מגבה בכל זאת ב-X.

משחק מספר 45: אף.אייג' - סטיארנן - 1 (יחס 1.30)

אחרי שמונה מחזורים מוצאת את עצמה אף.אייג' האלופה רק במקום השישי בטבלה עם ארבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. היא מגיעה למשחק היום בכושר טוב אחרי שני ניצחונות רצופים ושלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סטיארנן שבמקום השביעי בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום עם נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים. עושה רושם שאף.אייג' חוזרת לעצמה וכשהפער בינה לבין המקום הראשון הוא רק שלוש נקודות, כלום כמובן לא סגור בליגה הזאת.

משחק מספר 46: בריידבליק - קיי.אר - 2 (יחס 2.35)

בריידבליק במקום החמישי בטבלה עם שלושה ניצחונות במהלך חמשת המחזורים האחרונים לסירוגין. היום היא מארחת את קיי.אר שבמקום השמיני כשזו מגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. למרות שקיי.אר במקום השמיני ובריידבליק מעליה, קיי.אר קבוצה טובה ממנה. בעונה שעברה היא ניצחה בשני המפגשים ובכלל, בעשרת המשחקים האחרונים בין השתיים, בריידבליק ניצחה רק פעם אחת. הליגה עדיין צעירה ולדעתי קיי.אר תהיה השנה בצמרת. אני מסמן כאן 2.

משחק מספר 47: גרינדאביק - פאלקיר - 1 (יחס 2.60)

משחק תחתית בין גרינדאביק שבמקום ה-11 בטבלה לבין פאלקיר שבמקום התשיעי. גרינדאביק מגיעה למשחק היום אחרי שהפסידה בגביע לקבוצה בשם KA, קבוצה שמשחקת בליגה השלישית באיסלנד. לפני כן היא דווקא ניצחה בשני משחקים ברצף בליגה. פאלקיר מהצד השני מפסידה בשלושת המשחקים ברצף כבר. בנוסף להפסד לפראם בגביע, מפסידה הקבוצה פעמיים ברצף בליגה לבריידבליק ולאיי.בי.וי. - גרינדאביק הפסידה העונה בכל שלושת משחקי הבית שלה, פאלקיר מהצד השני הפסידה בשלושה משחקי חוץ מתוך ארבעה. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק החוץ בתוצאה 3:2, גם לפני שנתיים זה היה ככה. הפעם, לאור היכולות של השתיים, אני מאמין שדווקא קבוצת הבית תנצח.

משחק מספר 48: ואלור - קפלאביק - 1 (יחס 2.10)

ואלור במקום השלישי בטבלה. היא מגיעה למשחק היום בכושר מצויין עם ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה, שניים מהם בגביע. קפלאביק מהצד השני במקום הרביעי בטבלה כשהיא דווקא בכושר לא טוב עם הפסד מול אף.אייג' בגביע לפני כמה ימים ושתי תוצאות תיקו והפסד בליגה קודם לכן. ואלור בליגה עם מאזן ביתי של שני ניצחונות, הפסד אחד ושתי תוצאות תיקו, קפלאביק בחוץ עם מאזן של שני ניצחונות, הפסד אחד ותיקו אחד. ניצחונה האחרון של ואלור על קפלאביק היה לפני שלוש שנים, מאז השיגה ואלור שתי תוצאות תיקו בבית מול קפלאביק. הפעם לשם שינוי אני מאמין שואלור תשיג ניצחון. היא פשוט בכושר מצויין.

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק